НАВКОЛО СВІТУ РАЗОМ З MINI. ПАНАМЕРИКАНСЬКА ПРИГОДА НА MINI COUNTRYMAN.

НАВКОЛО СВІТУ РАЗОМ З MINI. ПАНАМЕРИКАНСЬКА ПРИГОДА НА MINI COUNTRYMAN.

Завдяки пропозиції від бренду MINI, тепер турбота про екологію ніяк не заважає отримувати задоволення від захоплюючих поїздок по пересіченій місцевості. Щоб довести це, місяцем раніше цілих три гібридних автомобіля MINI Countryman Plug-In Hybrid вирушили в шеститижневу поїздку, протяжністю 17 тис.км. Стартувала ця безпрецедентна подорож в Техасі (США). Прокладений шлях лежить через Центральну і Південну Америки і закінчується на півдні Аргентини. Такий пройдений шлях якнайкраще здатний підкреслити особливості і універсальність першого в історії гібрида з Британії, який здатний без проблем долати надвеликі відстані.

Протягом шести тижнів шляху, кожне з авто MINI Cooper S E Countryman ALL4 проходитимуть дорогами різного рівня якості, особливо на території Латинської Америки. Але це ніяк не вплине на комфорт як водіння, так і відчуттів, і поїздки, дозволяючи повноцінно насолодитися видом з вікна. Попередньо авто-мандрівники були підготовлені до можливих складнощів, які чекають на маршруті. А саме конструкція була дооснащена додатковими фарами, спеціальними шинами, які призначені для великої прохідності, а також на даху з'явився багажник для розташування запасного колеса. На думку конструкторів цього досить, щоб британські гібриди впоралися з маршрутом легко і просто.

По-справжньому захоплююча подорож здатна довести усіму світу, що MINI з електроприводом може успішно використовуватися в самих різних куточках світу і такі авто може використовувати кожен, хто стурбований екологічною обстановкою і хотів би обзавестися енергоефективним транспортним засобом. В умовах зміни кліматичних умов на Землі, є сенс кожному автолюбителю задуматися над придбанням авто з гібридним приводом, який досить успішно використаний в моделі MINI Cooper S E Countryman ALL4.

Сумарна потужність в 165 кВт / 224 к.с. досягається завдяки комбінуванню електро та 3-ціліндорового бензинового двигунів. Використання електроприводу стало можливим за рахунок наявності літій-іонної батареї. Заряду достатньо, щоб подолати відстань до 40 км. Це означає, що в умовах міських доріг можна пересуватися абсолютно без шкідливих викидів. Інтелектуальний повний привід в даному випадку - це ідеальна взаємодія між передніми колесами, за старт руху яких відповідає двигун внутрішнього згоряння і задніми колесами, які запускаються від електродвигуна. Такий повний привід не тільки забезпечує оптимальну тягу, а й гарантує прекрасне зчеплення з дорожнім покриттям навіть на крутих віражах і при проходженні гірських серпантинів.