НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ
MINI COOPER.
MINI Cooper: споживання енергії (у змішаному циклі), кВт/100 км: 14,7/13,8, викиди CO2 (у змішаному циклі) г/км: 0. Запас ходу (згідно WLTP): 293-402 км.
НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI COOPER.
4 сидіння
200 - 800 л обсяг багажника
136 к.с. (100 кВт) - 231 к.с. (170 кВт)

Усі зображення та деталі наведені тут для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в офіційній дилерській мережі MINI в Україні. 

ЕКСТЕР’ЄР. 100% КОНЦЕНТРОВАНИЙ COOPER.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДО МАКСИМУМУ.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДО МАКСИМУМУ.
Новий повністю електричний MINI Cooper — це простота в своєму найбільш харизматичному прояві.
ДОСІ В ЦЕНТРІ УВАГИ.
ДОСІ В ЦЕНТРІ УВАГИ.
Новий повністю електричний MINI Cooper має привабливий вигляд, який визначається культовим дизайном передньої частини та короткими звісами.
ЩО ОБЕРЕТЕ СЬОГОДНІ?
ЩО ОБЕРЕТЕ СЬОГОДНІ?
На додаток до потужної та ефективної світлодіодної технології, що входить до стандартної комплектації, також доступні опціональні світлодіодні фари з розширеним вмістом.
ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
Випромінюючи чисту впевненість і сміливу індивідуальність, наш асортимент 16-/18-дюймових легкосплавних дисків представляє MINI в його найяскравіших проявах.
ЩО ПОЗАДУ?
ЩО ПОЗАДУ?
Завдяки новому трикутному дизайну задні ліхтарі надають додаткову порцію індивідуальності з витонченою точністю.
ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.
ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.
Посадка у повністю електричний MINI Cooper — це завжди особлива подія. Коли ви підходите до MINI або виходите з нього, запускається вітальна & прощальна анімація, яка відповідає вашому настрою.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДО МАКСИМУМУ.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДО МАКСИМУМУ.
Новий повністю електричний MINI Cooper — це простота в своєму найбільш харизматичному прояві. Втілюючи свій підхід до дизайну "менше — краще", ми прибрали зайві елементи, і зменшили, зменшили і ще раз зменшили. Завдяки чистим і рівним поверхням, витонченим лініям і збалансованим пропорціям, екстер'єр отримав ретельно продуману, впевнену в собі, вражаючу форму.
ДОСІ В ЦЕНТРІ УВАГИ.
ДОСІ В ЦЕНТРІ УВАГИ.
Новий повністю електричний MINI Cooper має привабливий вигляд, який визначається культовим дизайном передньої частини та короткими звісами. Це ще більше підкреслюється характерною восьмикутною решіткою радіатора та витонченим круглим дизайном світлодіодних фар MINI, які ідеально підкреслюють сучасний футуристичний дизайн.
ЩО ОБЕРЕТЕ СЬОГОДНІ?
ЩО ОБЕРЕТЕ СЬОГОДНІ?
На додаток до потужної та ефективної світлодіодної технології, що входить до стандартної комплектації, також доступні опціональні світлодіодні фари з розширеним вмістом. Завдяки розумній адаптивній активації функції ближнього світла та освітлення поворотів вони забезпечують краще освітлення з боків автомобіля в місті, на пересіченій місцевості та автомагістралях. І залежно від власного настрою протягом дня ви можете обирати один з трьох різних світлових профілів для вашого повністю електричного MINI Cooper.
ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.
Випромінюючи чисту впевненість і сміливу індивідуальність, наш асортимент 16-/18-дюймових легкосплавних дисків представляє MINI в його найяскравіших проявах. А завдяки своїй легкій конструкції та використанню переробленого алюмінію вони сприяють зменшенню нашого вуглецевого сліду в різних аспектах — як на виробництві, так і під час руху.
ЩО ПОЗАДУ?
ЩО ПОЗАДУ?
Завдяки новому трикутному дизайну задні ліхтарі надають додаткову порцію індивідуальності з витонченою точністю. Як і у випадку з фарами, ви можете змінювати вітальну та прощальну анімацію відповідно до свого настрою.
ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.
ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.
Посадка у повністю електричний MINI Cooper — це завжди особлива подія. Коли ви підходите до MINI або виходите з нього, запускається вітальна & прощальна анімація, яка відповідає вашому настрою. Це опціонально передбачає фари та задні ліхтарі з трьома різними світловими ефектами на вибір, а також додаткову проекцію логотипу на дзеркала заднього виду з боку пасажира та водія.
БЕЗПОМИЛКОВИЙ MINI.

Це MINI — з будь-якого боку. Але з новою аурою для нової епохи. Маневрений, компактний силует доповнюється довгою колісною базою та більшим діаметром коліс. Поверхні виконані в одному кольорі з кузовом, і в поєднанні з характерним чорним порогом надають ще більш сучасного вигляду. А вражаючий тричастинний візуальний поділ кузова, стійок і контрастного даху підкреслює весь дизайн.

ІНТЕР’ЄР. МЕНШЕ MINI — БІЛЬШЕ MINI.
OLED, OLED OLED OLED.
OLED, OLED OLED OLED.
Серце і центр уваги вашої панелі приладів— приголомшливий круглий сенсорний OLED-дисплей.
ЗМЕНШЕНА ДО МАКСИМУМУ ПАНЕЛЬ.
ЗМЕНШЕНА ДО МАКСИМУМУ ПАНЕЛЬ.
Ми зробили все максимально простим, але не простіше, ніж потрібно.
ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.
ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.
Усе, що вам потрібно, — це лише одне натискання на тумблер — від стоянкового гальма до перемикання передач, режимів MINI Experience і багато чого іншого.
УПЕРЕД ДО ВІРАЖІВ.
УПЕРЕД ДО ВІРАЖІВ.
Задоволення починається, як тільки ви беретеся за кермо.
ПРОКЛАДАЄМО ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.
ПРОКЛАДАЄМО ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.
MINI створює абсолютно нову естетику завдяки використанню текстилю.
OLED, OLED OLED OLED.
OLED, OLED OLED OLED.
Серце і центр уваги вашої панелі приладів— приголомшливий круглий сенсорний OLED-дисплей. Завдяки використанню найсучаснішої технології OLED діаметром 240 мм та високоякісному склу він має виразний, мінімалістичний вигляд. Він слугує приладовою панеллю, а також вашим бортовим інформаційно-розважальним та допоміжним центром. А його кругла геометрія — це світова новинка.
ЗМЕНШЕНА ДО МАКСИМУМУ ПАНЕЛЬ.
ЗМЕНШЕНА ДО МАКСИМУМУ ПАНЕЛЬ.
Ми зробили все максимально простим, але не простіше, ніж потрібно. Перше, що ви помітите всередині, — це чистий і сфокусований дизайн — так само, як і культовий інтер'єр оригінального класичного Mini. Все було зведено до найнеобхіднішого: тонка, але простора приладова панель слугує тлом для чудового OLED-дисплея і п'яти тумблерів, які складають блок взаємодії MINI. Ви також можете додати опціональний проекційний дисплей MINI, який зручно відображає всю важливу інформацію, таку як швидкість, дорожні знаки та допоміжні системи, безпосередньо в зоні вашої видимості.
ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.
ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.
Усе, що вам потрібно, — це лише одне натискання на тумблер — від стоянкового гальма до перемикання передач, режимів MINI Experience і багато чого іншого. П'ять інтуїтивно зрозумілих елементів керування були переосмислені та перероблені, і тепер до них ще легше дотягнутися, ними ще зручніше користуватися та бавитися з ними.
УПЕРЕД ДО ВІРАЖІВ.
УПЕРЕД ДО ВІРАЖІВ.
Задоволення починається, як тільки ви беретеся за кермо. Ми надихнулися безсмертним класичним Mini і оновили його дизайн, злегка зменшивши розмір, щоб надати вам ще більш насичене, класичне і водночас сучасне відчуття картингу від MINI. А замість третьої спиці на кермі тепер розміщено стильний тканинний ремінець. Ліва панель керування дозволяє активувати системи допомоги водієві, а за допомогою правої ви можете керувати розважальними, допоміжними та комунікаційними функціями.
ПРОКЛАДАЄМО ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.
ПРОКЛАДАЄМО ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.
MINI створює абсолютно нову естетику завдяки використанню текстилю. Новий матеріал, який ми використовуємо на панелі приладів і дверних панелях, створює особливо комфортну атмосферу. В'язана за унікальною двошаровою технікою тканина є високоякісною та легкою у догляді. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проєкцій у різних режимах MINI Experience.
СТИЛЬНО ТА ЕКОЛОГІЧНО. ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ.

Чотири варіанти дизайну MINI на вибір, а саме Essential, Classic, Favoured та JCW Style, допоможуть вам виразити свою індивідуальність. Кожен з них оснащений характерними особливостями та деталями дизайну, виготовленими на замовлення, — від приладової панелі та керма до оббивки сидінь і стелі салону.

Завдяки нашій новій текстильній естетиці ми хочемо, щоб ви відчули справжнє відчуття тепла і затишку в салоні вашого MINI. Тканина виготовлена з високоякісних, перероблених матеріалів і в'язана за унікальною 2D технікою. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проекцій у різних режимах MINI Experience.

ЗАРЯДЖАННЯ ТА ЗАПАС ХОДУ. ЇДЬТЕ ДАЛІ ЗА МЕНШІ ВИТРАТИ.
Запас ходу
Запас ходу
Запас ходу повністю електричного MINI Cooper на повному заряді.
НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСНІ КІЛОМЕТРИ.
НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСНІ КІЛОМЕТРИ.
Водіння в рівномірному темпі, радше ніж часте прискорення з різким натисканням на педаль газу, допоможе вам оптимізувати запас ходу.
ОПТИМІЗАЦІЯ МАРШРУТІВ.
ОПТИМІЗАЦІЯ МАРШРУТІВ.
Навігація MINI позбавляє вас від необхідності міркувати над маршрутом і дає вам змогу повністю зосередитися на водінні.
АЕРОДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ.
АЕРОДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ.
Завдяки краплеподібній формі, ширшій колії та низькому центру тяжіння повністю електричний MINI Cooper повернувся до унікальних класичних пропорцій MINI.
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.
Фактично, вам не потрібна складна установка або пристрій, щоб заряджатися вдома, і все необхідне обладнання можна замовити разом з автомобілем.
ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.
ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.
Усе необхідне для заряджання від громадської зарядної станції входить до стандартної комплектації вашого нового MINI разом із карткою MINI Charging та зарядним кабелем Mode 3, і вам не потрібно жодного додаткового обладнання.
ЗАРЯДЖАННЯ НА РОБОТІ.
ЗАРЯДЖАННЯ НА РОБОТІ.
Багато роботодавців вже перейшли на електромобільність і пропонують справді сучасний робочий простір, надаючи своїм працівникам можливості для заряджання електромобілів.
СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗАСТОСУНКУ MINI.
СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗАСТОСУНКУ MINI.
Найближча громадська зарядна станція завжди знаходиться на відстані витягнутої руки.
Запас ходу
Запас ходу
Запас ходу повністю електричного MINI Cooper на повному заряді. Запас ходу залежить від стилю та умов водіння. Те, як ви керуєте автомобілем, може суттєво вплинути на доступний запас ходу та швидкість використання заряду.
НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСНІ КІЛОМЕТРИ.
НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСНІ КІЛОМЕТРИ.
Водіння в рівномірному темпі, радше ніж часте прискорення з різким натисканням на педаль газу, допоможе вам оптимізувати запас ходу. Режим Green пропонує вам налаштування для зменшення енергоспоживання. Він допомагає вам звикнути до використання педалі, залишаючись в ефективному діапазоні. Якщо індикатор ефективності світиться зеленим кольором, ви чудово справляєтеся з поставленим завданням. Якщо ви прискоритеся занадто сильно, він стане сірим. Він оцінює вашу ефективність від початку подорожі та показує, скільки бонусних кілометрів ви накопичили.
ОПТИМІЗАЦІЯ МАРШРУТІВ.
ОПТИМІЗАЦІЯ МАРШРУТІВ.
Навігація MINI позбавляє вас від необхідності міркувати над маршрутом і дає вам змогу повністю зосередитися на водінні. Вона доставить вас до місця призначення безпечно і безперешкодно завдяки повністю планувальнику маршрутів для електромобілів. За допомогою застосунку MINI ви можете легко відстежувати доступний заряд і шукати зарядні станції у нашій мережі або інших операторів зарядних станцій. Ви можете фільтрувати дані за типом штекера, швидкістю заряджання, варіантом автентифікації та доступністю зарядних станцій. Ви також можете прокласти маршрут до потрібної вам зарядної станції і почати навігацію безпосередньо із застосунку MINI. Серед іншого, ви можете переглянути та оновити інформацію про свій обліковий запис і платіжні рахунки, а також прочитати відгуки та оцінити зарядні станції.
АЕРОДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ.
АЕРОДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ.
Завдяки краплеподібній формі, ширшій колії та низькому центру тяжіння повністю електричний MINI Cooper повернувся до унікальних класичних пропорцій MINI. Тепер він може похвалитися аеродинамікою з найнижчим опором вітру. Це дозволяє вам проїхати ще більше шляху на одному заряді.
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.
Фактично, вам не потрібна складна установка або пристрій, щоб заряджатися вдома, і все необхідне обладнання можна замовити разом з автомобілем. Але найпростіше використовувати настінний зарядний пристрій Wallbox, який може видавати до 22 кВт потужності. Тож якщо ви зацікавлені у встановленні MINI Wallbox або іншого зарядного пристрою від одного з наших партнерів, ми з радістю допоможемо вам знайти фахівця у вашому регіоні.
ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.
ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.
Усе необхідне для заряджання від громадської зарядної станції входить до стандартної комплектації вашого нового MINI разом із карткою MINI Charging та зарядним кабелем Mode 3, і вам не потрібно жодного додаткового обладнання. Ви можете скористатися перевагами постійно зростаючої мережі громадських зарядних станцій, обладнаних як станціями змінного струму (AC) із роз'ємом Type 2, так і станціями постійного струму (DC) із роз'ємом CCS, що дозволяють заряджати автомобіль потужністю до 95 кВт. Ви також отримуєте вигоду від привабливих тарифів та пакетів заряджання. Поєднання практичної зарядної ємності та стабільної продуктивності заряджання вашого MINI гарантує, що ви зможете дістатися до місця призначення різними способами і завжди матимете під рукою кілька варіантів для підзарядки.
ЗАРЯДЖАННЯ НА РОБОТІ.
ЗАРЯДЖАННЯ НА РОБОТІ.
Багато роботодавців вже перейшли на електромобільність і пропонують справді сучасний робочий простір, надаючи своїм працівникам можливості для заряджання електромобілів. Сьогодні подібні заходи розглядаються як частина пільг і привілеїв для співробітників і допомагають утримати їх на роботі та підвищити задоволеність робочим місцем. Якщо ваш роботодавець ще не впровадив систему заряджання на робочому місці, і у нього є вільне місце, чому б не запропонувати йому зробити це? Ваша компанія може отримати гранти, знижки та інші стимули для фінансування програми та зарядної інфраструктури.
СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗАСТОСУНКУ MINI.
СКОРИСТАЙТЕСЯ МОЖЛИВОСТЯМИ ЗАСТОСУНКУ MINI.
Найближча громадська зарядна станція завжди знаходиться на відстані витягнутої руки. Знайдіть її в застосунку MINI та передайте безпосередньо в навігаційну систему вашого MINI. Це позбавляє вас від необхідності міркувати над маршрутом і дає вам змогу повністю зосередитися на водінні. Вона доставить вас до місця призначення безпечно і безперешкодно завдяки повністю планувальнику маршрутів для електромобілів. Застосунок дозволяє легко керувати вимогами до заряджання та автентифікацією платежів, а також може надавати інформацію про тарифи та кошторис витрат для громадських зарядних станцій. А також дозволяє віддалено контролювати ваш MINI, коли він підключений до зарядної станції, і визначати, коли ви можете виїжджати.
ДОСВІД ВОДІННЯ. СУПЕРЗАРЯДЖЕНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ.
ДИНАМІКА РУХУ. COOPER НА ПОВНУ.
ДИНАМІКА РУХУ. COOPER НА ПОВНУ.
Щоб досягти максимального відчуття картингового водіння, при розробці повністю електричного MINI Cooper ми застосували ключові критерії дизайну.
ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА.
ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА.
Повністю електричний MINI Cooper з самого початку був спроектований так, щоб максимально ефективно керувати аеродинамічними силами.
МИ ПРИКРИВАЄМО ВАС І СПЕРЕДУ, І ЗЗАДУ.
МИ ПРИКРИВАЄМО ВАС І СПЕРЕДУ, І ЗЗАДУ.
Ми позбавили вас клопоту, пов'язаного з пересуванням містом.
БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. БІЛЬШЕ ПРОСТОТИ.
БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. БІЛЬШЕ ПРОСТОТИ.
Максимальне задоволення потребує максимальної безпеки.
ДИНАМІКА РУХУ. COOPER НА ПОВНУ.
ДИНАМІКА РУХУ. COOPER НА ПОВНУ.
Щоб досягти максимального відчуття картингового водіння, при розробці повністю електричного MINI Cooper ми застосували ключові критерії дизайну. Ми покращили динаміку руху, наприклад, внаслідок нижчого центру тяжіння завдяки особливому розміщенню акумулятора. Ми досягаємо захоплюючої керованості MINI завдяки оптимізації розподілу ваги та використанню прямого кермового відгуку в поєднанні з компактними розмірами керма. Ми покращуємо бічну динаміку та зчеплення, оптимізуючи ширину шини. А новітнє обладнання та програмне забезпечення дозволило нам зробити керування ще більш грайливим та захоплюючим, особливо в режимі Go-Kart.
ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА.
ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА.
Повністю електричний MINI Cooper з самого початку був спроектований так, щоб максимально ефективно керувати аеродинамічними силами. Завдяки повністю закритому кузову та решітці радіатора, а також гладкому, мінімалістичному зовнішньому вигляду, ми вже значно зменшили аеродинамічний опір. Усі колеса MINI також оптимізовані для кращої аеродинаміки. З таким низьким опором вітру він надзвичайно ефективний, тому ви можете проїхати ще далі без необхідності підзарядки.
МИ ПРИКРИВАЄМО ВАС І СПЕРЕДУ, І ЗЗАДУ.
МИ ПРИКРИВАЄМО ВАС І СПЕРЕДУ, І ЗЗАДУ.
Ми позбавили вас клопоту, пов'язаного з пересуванням містом. Інтенсивний рух — це легка справа. Усе, що вам потрібно зробити, це встановити активний круїз-контроль в опції Driving Assistant Plus, і ваш MINI буде автоматично слідувати за автомобілем, що їде попереду, на безпечній відстані. Асистент паркування, що входить до стандартної комплектації, визначає всі потенційні місця для паркування, а потім бездоганно маневрує у вибране вами місце одним натисканням кнопки.
БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. БІЛЬШЕ ПРОСТОТИ.
БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. БІЛЬШЕ ПРОСТОТИ.
Максимальне задоволення потребує максимальної безпеки. Повністю електричний MINI Cooper оснащений інноваційними функціями, які створюють більш безпечне середовище для вас та інших учасників дорожнього руху. Активний круїз-контроль регулює відстань до автомобіля попереду і постійно сканує дорогу для виявлення потенційно небезпечних ситуацій. Попередження про зміну смуги руху сповістить вас, якщо ви зійдете зі своєї смуги. Якщо ваш MINI відчуває можливе зіткнення ззаду, він активує аварійну світлову сигналізацію з подвоєною частотою. А динамічний круїз-контроль тримає MINI на постійній швидкості.
РЕЖИМИ РУХУ ДЛЯ ДОРІГ.

Ви можете вибрати один з трьох режимів водіння, щоб використовувати різні характеристики вашого повністю електричного MINI Cooper відповідно до дорожнього руху та ваших поточних потреб. Кожен з них має свій особливий стиль.

РЕЖИМ GREEN.
РЕЖИМ GREEN.
Екологічно чистий і простий, надзвичайно ефективний режим забезпечить тривалу роботу вашої батареї.
РЕЖИМ CORE.
РЕЖИМ CORE.
Класичний та комфортний досвід водіння MINI з вишуканою, сучасною атмосферою.
РЕЖИМ GO-KART.
РЕЖИМ GO-KART.
Цей режим, натхненний легендарним John Cooper Works, забезпечує захопливу їзду в атмосфері автоспорту, що викликає сплеск адреналіну.
РЕЖИМ GREEN.
РЕЖИМ GREEN.
Екологічно чистий і простий, надзвичайно ефективний режим забезпечить тривалу роботу вашої батареї.
РЕЖИМ CORE.
РЕЖИМ CORE.
Класичний та комфортний досвід водіння MINI з вишуканою, сучасною атмосферою.
РЕЖИМ GO-KART.
РЕЖИМ GO-KART.
Цей режим, натхненний легендарним John Cooper Works, забезпечує захопливу їзду в атмосфері автоспорту, що викликає сплеск адреналіну.
ЦИФРОВИЙ ДОСВІД. ЦИФРОВИЙ КВАНТОВИЙ СТРИБОК.
Операційна система MINI 9.
Операційна система MINI 9.
Нова операційна система MINI 9 відкриває абсолютно новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гарантує, що ви будете на зв'язку та контролюватимете ситуацію більше, ніж будь-коли раніше — у кожній поїздці.
РОЗУМНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ MINI — ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.
РОЗУМНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ MINI — ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.
Повнофункціональний голосовий асистент вперше з'явився в кабіні моделей MINI.
НАВІГАЦІЯ MINI.
НАВІГАЦІЯ MINI.
Хмарна розумна навігаційна система, що входить до стандартної комплектації, має значно покращену продуктивність та особливо інтуїтивне введення пункту призначення.
ЗАСТОСУНОК MINI.
ЗАСТОСУНОК MINI.
Станьте ближче, ніж будь-коли, до свого автомобіля MINI завдяки застосунку MINI.
Digital Key Plus.
Digital Key Plus.
Тепер ви можете відчинити свій MINI, просто наблизившись до нього.
ОНОВЛЮЙТЕ СВІЙ MINI БУДЬ-КОЛИ.
ОНОВЛЮЙТЕ СВІЙ MINI БУДЬ-КОЛИ.
Тепер ви можете гнучко замовляти за підпискою додаткові функції та пакети послуг зі зв'язку після придбання MINI.
Операційна система MINI 9.
Операційна система MINI 9.
Нова операційна система MINI 9 відкриває абсолютно новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гарантує, що ви будете на зв'язку та контролюватимете ситуацію більше, ніж будь-коли раніше — у кожній поїздці. Вона оптимізована для взаємодії з вишуканим сенсорним OLED-дисплеєм та особистим асистентом MINI за допомогою вашого голосу, тож тепер ви можете насолоджуватися більш розумною персоналізацією та емоціями, ніж будь-коли раніше.
РОЗУМНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ MINI — ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.
РОЗУМНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ MINI — ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.
Повнофункціональний голосовий асистент вперше з'явився в кабіні моделей MINI. Розумний персональний асистент MINI можна активувати за допомогою привітання "Привіт, MINI" або натисканням кнопки push-to-talk на кермі. Керована голосом взаємодія на круглому OLED-дисплеї відображається у вигляді анімації з графічними елементами, типографікою та аватаром. У водіїв є вибір між двома дизайнами інтерфейсу — стилізованим зображенням автомобіля MINI або новим цифровим асистентом MINI, відомий як Спайк. Розумний персональний асистент MINI керує ключовими функціями вашого MINI, такими як навігація, телефонія, радіо або навіть регулювання температури. Можливо, вам потрібно знати щось про вашу подорож. Наприклад, погоду. Або у вас є особливе прохання. Навіть якщо ви просто хочете поговорити або почути жарт.
НАВІГАЦІЯ MINI.
НАВІГАЦІЯ MINI.
Хмарна розумна навігаційна система, що входить до стандартної комплектації, має значно покращену продуктивність та особливо інтуїтивне введення пункту призначення. Вона забезпечує швидкий і динамічний розрахунок маршруту на основі точних даних про трафік у реальному часі, що надходять через короткі проміжки часу, які потім поєднуються з прогностичними моделями. Коли ви обираєте навігаційний застосунок, мапа заповнює весь OLED-дисплей. Колір мапи, що відображається на екрані, змінюється відповідно до обраного режиму MINI Experience. Ця система, яка автоматично оновлюється та доповнюється найновішою доступною інформацією, не лише економить ваш час, але й допомагає оптимізувати маршрути з урахуванням трафіка.
ЗАСТОСУНОК MINI.
ЗАСТОСУНОК MINI.
Станьте ближче, ніж будь-коли, до свого автомобіля MINI завдяки застосунку MINI. Відкрийте для себе світ зв'язків і зручностей у будь-який час і з будь-якого місця за допомогою смартфона. Сучасний дизайн, інтуїтивно зрозуміле керування та широкий спектр функцій роблять його зручним у використанні, дозволяючи вам насолоджуватися безтурботною мобільністю — будь-де і будь-коли. Ба більше, водії MINI зі сумісними пристроями тепер можуть використовувати застосунок MINI як цифровий ключ для відмикання та замикання свого MINI, а також для багатьох інших цілей.
Digital Key Plus.
Digital Key Plus.
Тепер ви можете відчинити свій MINI, просто наблизившись до нього. Опціональний цифровий ключ Digital Key Plus використовує технологію надширокосмугового зв'язку (UWB) із високими стандартами безпеки і працює так само, як звичайний ключ-брелок. Тож якщо ви перебуваєте поблизу, а ваш смартфон лежить у кишені або сумці, він автоматично відчинить ваш MINI, а потім знову зачинить його, коли ви вийдете з машини. Більше того, ви можете поділитися ключем з родиною або друзями за допомогою звичайного текстового повідомлення.
ОНОВЛЮЙТЕ СВІЙ MINI БУДЬ-КОЛИ.
ОНОВЛЮЙТЕ СВІЙ MINI БУДЬ-КОЛИ.
Тепер ви можете гнучко замовляти за підпискою додаткові функції та пакети послуг зі зв'язку після придбання MINI. А якщо у вас встановлене відповідне обладнання, ви також можете користуватися автомобілем MINI у поєднанні з іншими цифровими функціями преміум-класу, такими як асистент водіння Driving Assistant Plus, система дальнього світла High Beam Assist та дистанційний запуск двигуна. Опції та зміст оновлення можуть відрізнятися залежно від країни, моделі автомобіля, комплектації та його стану.
ХОЧЕТЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ?

У поєднанні з опціональним пакетом MINI Connected ви отримуєте доступ до постійно зростаючого набору практичних функцій і розважальних застосунків, включаючи опції для ігор, потокової передачі музики та відео. Тепер ви також можете розраховувати на унікальну форму автомобільних ігор, що не має аналогів у цій галузі.

Водії та пасажири можуть грати в так звані казуальні ігри через застосунок AirConsole, коли транспортний засіб стоїть на місці. Застосунки потокового відтворення музики, такі як Spotify та Amazon Music, були адаптовані до операційної системи MINI 9 так, що вони ідеально інтегруються в круглий блок взаємодії MINI, дозволяючи клієнтам MINI насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим і візуально привабливим досвідом потокового прослуховування музики.

В операційній системі MINI 9 також доступні Apple CarPlay і Android Auto для бездротового підключення смартфонів. Крім того, що відповідна інформація з'являється на блоці взаємодії MINI, вона також може відображатися на опціональному проекційному дисплеї.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. ШЛЯХУ НАЗАД НЕМАЄ.
НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.
НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.
У MINI ми прагнемо досягти балансу, який поєднує в собі продуктивність і культовий дизайн MINI з надійними екологічними характеристиками.
ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.
ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.
Веганські інтер'єри тепер доступні для автомобілів MINI, оскільки ми можемо запропонувати чудові замінники шкіри.
ПЕРЕРОБЛЕНІ ТКАНИНИ ТА ТЕКСТИЛЬ.
ПЕРЕРОБЛЕНІ ТКАНИНИ ТА ТЕКСТИЛЬ.
Приладова панель і підлокітники в наших дверях тепер оснащені якісним трикотажним текстилем, виготовленим із переробленої поліефірної пряжі.
СТАВИМО ВТОРИННИЙ АЛЮМІНІЙ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ.
СТАВИМО ВТОРИННИЙ АЛЮМІНІЙ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ.
Наш керівний принцип у процесі проектування та розробки автомобілів — "перш за все — вторинний алюміній".
НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.
НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.
У MINI ми прагнемо досягти балансу, який поєднує в собі продуктивність і культовий дизайн MINI з надійними екологічними характеристиками. Це зобов'язання народжується з наших дій. Тепер ми пропонуємо повністю екологічний, безшкіряний салон, виготовлений із частково перероблених з вторинної сировини матеріалів. Наш плаский двошаровий трикотаж для приладових панелей, дверних панелей і накладок складається з понад 90% перероблених поліефірних волокон. А наше нове покоління коліс тепер виготовляється на 70% з вторинного алюмінію.
ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.
ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.
Веганські інтер'єри тепер доступні для автомобілів MINI, оскільки ми можемо запропонувати чудові замінники шкіри. Інноваційні поверхні сидінь, виготовлені з трикотажного, на 100% переробленого текстилю, забезпечують таку ж преміальну якість і комфорт сидіння, як і шкіра — і гарантують відсутність компромісів з точки зору зовнішнього вигляду, тактильних відчуттів і функціональності. А наші нові керма відповідають усім найвибагливішим критеріям щодо дизайну, зносостійкості та довговічності.
ПЕРЕРОБЛЕНІ ТКАНИНИ ТА ТЕКСТИЛЬ.
ПЕРЕРОБЛЕНІ ТКАНИНИ ТА ТЕКСТИЛЬ.
Приладова панель і підлокітники в наших дверях тепер оснащені якісним трикотажним текстилем, виготовленим із переробленої поліефірної пряжі. Завдяки інноваційному процесу, який перетворює понад 90% перероблених поліефірних волокон на плоску двошарову тканину, ми використовуємо цей текстиль для трикотажних деталей панелі приладів та дверних панелей. Процес використовує приблизно на 98% менше води, ніж бавовна, і скорочує викиди CO2 приблизно на 80% порівняно зі звичайною переробкою поліестеру.
СТАВИМО ВТОРИННИЙ АЛЮМІНІЙ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ.
СТАВИМО ВТОРИННИЙ АЛЮМІНІЙ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ.
Наш керівний принцип у процесі проектування та розробки автомобілів — "перш за все — вторинний алюміній". До 70% відновленого з брухту алюмінію використовується для виготовлення колісних дисків наших автомобілів MINI нового покоління. У поєднанні з використанням екологічно чистої електроенергії ми заощаджуємо близько 90% необхідної енергії порівняно з використанням у виробництві первинного алюмінію. Використання вторинного алюмінію сприяє зменшенню викидів парникових газів на 95%.