НАВКОЛО СВІТУ З MINI. РАЛІ ДАКАР | ПЕРУ.

НАВКОЛО СВІТУ З MINI. РАЛІ ДАКАР | ПЕРУ.

MINI знову постав на подіумі ралі Дакар, де їм була завойована п'ятірка місць в ТОП-10. На загальному заліку після проходження 5000 км з огляду на тяжки території, подолання пустельній місцевості, скелястих перевалів, гір, гонщики Алекс Хару Браво і Нані Рома прийшли до фінішу другими в одному з найбільш важких заїздів. На даному гоночному марафоні було перевірено все – витривалість, спритність і розум водія. Не варто говорити, що також кожен елемент авто пройшов серйозне тестування. Вижити – це вже перемога.

Після 10-го фінального етапу ралі-рейд Дакар-2019 був офіційно завершений. На цьому етапі був показаний ще один вражаючий виступ від екіпажу MINI. Десятий етап мав в цілому протяжність в 359 км, з них 112 км були спецділянок важкої прохідності. Етап закінчився прибуттям водіїв в столицю Перу – Ліму з Дакара.

«Нані» Джоан Рома разом з другим пілотом Алексом Харо брали участь в десятому етапі відповідно до плану. З його допомогою MINI John Cooper Works Rally повинен був встати в позицію, що забезпечує їм 2-е місце в загальному заліку. На останньому етапі вони прийшли 6-ми. Екіпаж домігся успіху, тому іспанський дует відвоював своє 2-е місце на ралі Дакар-2019.

Як вказує керівник команди X-raid – Свен Квандт, що в цьому році ралі Дакар-2019 був особливо жорстким, а пілот, який не вчинив помилок, є справжнім переможцем. Потрібно привітати переможця в категорії позашляховиків, Toyota – Нассера Аль-Аттія, а також Нані Рому, який посів друге місце. Він все зробив на відмінно. На ралі він не входив до числа фаворитів, але 2-е місце – прекрасний результат. Для Свена Квандта Куба (Якуб Пшигонський) також відмінно виступив на своєму MINI John Cooper Works Rally. Більшість не розглядало його як гідного учасника, але він довів їх оману, відвоювавши 4-е місце. Дакар-2019 був таким важким як і очікував Квандт – велика кількість пустелі. Під час заїздів були деякі технічні проблеми, які погано позначилися на загальному результаті. Але той факт, що п'ятірка авто MINI відвоювала місця в ТОП-10, демонструє їх надійність і міцність.

Як відгукується Нані Рома, що для нього 2 місце – це не так і погано. Протягом всієї гонки у його команди була відмінна стратегія, але також він підкреслює, що вже після самого заїзду завжди стаєш більш кмітливим. Екіпаж відмінно попрацював і тепер перебуває в захваті. Нані Рома хотів би висловити подяку команді – не тільки власним механікам і інженерам, а й усій команді X-raid, які постійно підтримували.

Для отримання додаткової інформації про Дакар, будь ласка, відвідайте сторінку заходу:
www.dakar.com