У новий рік з новими перемогами!

У новий рік з новими перемогами!

MINI John Cooper Works Buggy виграв ралі Дакар вдруге поспіль після перемоги у 2020 році. На цей раз переможець-рекордсмен Стефан Петерансель (Stéphane Peterhansel/FRA) і його напарник Едуард Буланже (Edouard Boulanger/FRA) піднялися на подіум після дванадцяти етапів пустелею Саудівської Аравії. Це була 14-а перемога Петеранселя на Дакарі та його третя перемога для MINI після перемог у 2012 і 2013 роках. На даний момент MINI здобула шість перемог у цьому відомому гоночному марафоні на витривалість. Карлос Сайнс (Carlos Sainz/ESP) і його напарник Віктор Круз (Victor Cruz/ESP), які перемогли в 2020 році, на цей раз перетнули фінішну лінію на своєму MINI JCW Buggy третіми.

Петерансель і Буланже перетнули фінішну лінію 43-го ралі Дакар у Джидді з відривом 14:51 за загальним результатом. Дует завоював всього одну перемогу на етапі, але продемонстрував стабільність і не допустив серйозних помилок. Сайнс і Круз, що зайняли третє місце, завоювали три перемоги на етапах з відривом в 1:01:57 годин від переможців.

Петерансель додав ще одну главу до свого вражаючого дакарського рекорду. На сьогоднішній день він виграв ралі шість разів на мотоциклі (в 1991, 1992, 1993, 1995, 1997, 1998 роках) і вісім разів на автомобілі (в 2004, 2005, 2007, 2012, 2013, 2016 2017, 2021 роках). MINI завоював чотири перемоги поспіль з MINI ALL4 Racing у період з 2012 по 2015 рік, а тепер уже вдруге поспіль з MINI JCW Buggy після 2020 року.

У цьому році, окрім Петеранселя і Сайнса, в десятці кращих фінішувала третя команда MINI. Володимир Васильєв (Росія) і Дмитро Циро (Україна) перетнули фінішну лінію шостими на MINI JCW Rally. У 2021 році в Саудівській Аравії змагалися вісім автомобілів MINI, шість з яких фінішували.

Стефан Петерансель (Stéphane Peterhansel):

"Я на сьомому небі! Відчувалася сильна напруга, оскільки більшу частину гонки ми йшли першими в загальному заліку. В такому випадку можна тільки програти. Але я повинен сказати, що ми подолали Дакар майже ідеально без будь-яких серйозних помилок, і це знову стало ключем до успіху. Ми з Едуардом чудово спрацювалися, і я був радий, що він сів поруч зі мною. Він зробив все, що міг».

Бернд Кьорбер (Bernd Korber) - глава бренду MINI:

«Який фантастичний успіх для MINI John Cooper Works Buggy, команди X-raid і, зокрема, для Стефана Петеранселя та Едуарда Буланже. Вітаємо з перемогою в Дакарі! Вітаємо також Карлоса Сайнса і Віктора Круза, які знову піднялися на подіум після перемоги в 2020 році. Друга перемога поспіль в Дакарі, шоста перемога MINI з 2012 року - кожен у родині MINI може пишатися цим рекордом. На додаток до Buggy, MINI John Cooper Works Rally з повним приводом знову відмінно попрацював. Я щасливий за всіх учасників MINI, які взяли участь в найскладнішому у світі ралі на витривалість і дісталися до фінішу. На жаль, цей успіх затьмарений трагічною аварією з П'єром Шерпеном, яка глибоко зачіпає всіх нас. Бажаємо рідним сил».

Свен Квандт (Sven Quandt) - керівник команди X-raid:

«Перемога ніколи не буває легкою, але ця перемога була особливо складною, оскільки місцевість дуже схожа на Африку: важкопрохідні ділянки з безліччю каменів і складною навігацією. Ми раді, що принесли MINI шосту перемогу. Ми навіть не мріяли про перше і третє місця на Дакарі. Останні 14 днів були дуже виснажливі: лідерство в загальному заліку протягом більшої частини ралі, складна навігація і безліч пошкоджень шин. Але Стефан в черговий раз довів, що він - «містер Дакар». Він відмінно справлявся з важкопрохідною місцевістю і дуже грамотно керував автомобілем. Він завоював перемогу всього за один день, але при цьому відрив від загального результату склав 14 хвилин».

Для отримання додаткової інформації про ралі Дакар, будь ласка, відвідайте сторінку заходу за посиланням.

ДОДАТОК myMINI UA: СВІТ ЦИФРОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Власники цінують здатність автомобілів преміального класу дивувати і надихати. Відповіддю став додаток myMINI UA, спільний продукт BMW Group і АВТ Баварія Україна. Додаток myMINI UA  - це цифрове вимірювання бренду MINI, що відкриває світ нових можливостей для власників авто і палких прихильників бренду в Україні.

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися у офіційних дилерів MINI на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

Встановлюйте мобільний додаток my MINI UA і будьте на зв'язку з Вашим автомобілем і світом MINI. Деталі за посиланням.