#UNDISCOVEREDUKRAINE: ОСІННЯ MINI-ВІДПУСТКА УКРАЇНОЮ НА ЧОЛІ З ВІДЧАЙДУШНИМ МАНДРІВНИКОМ.

#UNDISCOVEREDUKRAINE: ОСІННЯ MINI-ВІДПУСТКА УКРАЇНОЮ НА ЧОЛІ З ВІДЧАЙДУШНИМ МАНДРІВНИКОМ.

Восени відбулася унікальна подія. Антон Шевельов відправився в подорож, яка стартувала з запуску двигуна найбільш універсального сьогодні MINI Countryman. Ця парочка вже не вперше підкорює складну і неприступну територію.

The Village Україна вирішили покинути метушню великого міста і відправитися в сторону півдня спільно з проектом #UndiscoveredUkraine. Подорож зайняла 10 днів, метою якого було показати, що подорожувати по Україні можна захоплююче, і подивитися на красиві місця, що знаходяться в нашій країні.

Читачі пішли за журналістом в напрямку Чорного моря. Це ідеальне рішення для тих, для кого літньої відпустки виявилося мало. Старт пригоди стався в Києві. Потім, спонтанно мандрівники опинилися в Білій Церкві. Вони заїхали на Замкову гору. Тут вони змогли погуляти по околицях і вивчити красу міста і розташованої тут церкви.

Тут же їм вдалося отримати максимальне естетичне задоволення, яке вони відчули при відвідуванні «українського Стоунхенджа». Він розташований в Буцькому каньйоні і утворений в протерозойских гранітах. Вік цих гранітів вчені визначили в 2 мільярди років.

Мандрівники прибули в поселення на Кінбурнській косі. Саме тут повинні були пройти позашляхові випробування. Повнопривідний MINI без особливих зусиль доставив мандрівників до берега моря. Саме тут був розбитий табір, в якому мандрівники і оселилися.

Наступним пунктом, в який прибули мандрівники - Кам'янець-Подільський. Це місто подарувало дивовижне видовище, яке подарувало відчуття магії. У місті в цей день проходив фестиваль повітряних куль. MINI ідеально вписався в атмосферу і колорит свята.

Фінальною крапкою подорожі стало селище Славське, розташоване неподалік від Львова. Ідея даної подорожі полягала в тому, щоб об'єднати в одній поїздці гори і море. Селище ідеально підходить для завершення подорожі. Доказом цього можна з упевненістю вважати прекрасну дорогу, яка прокладена сюди від Львова.

Подорож Антона по Україні, яке тривало 10 днів - це вже третій проект від MINI. В рамках цього проекту вдається знову і знову відкривати небачені боки  України, а також надихати читачів на те, щоб брати машину і висуватися в дорогу по незвіданих раніше дорогах. Пригоди починаються саме там, де закінчується асфальтована дорога.

Свобода і необмежені можливості, які дарує MINI неможливо не насолоджуватися. І при цьому про них не можна мовчати. Тому, коли повертаєшся з подорожі, обов'язково поділися своїми відчуттями з близькими.