Сезонне зберігання шин

photo
СЕЗОННЕ ЗБЕРІГАННЯ ШИН

Кожен автовласник щороку задається питанням про сезонне зберігання шин. Якщо є відповідальний підхід до їх вибору, то обов'язково потрібно подбати і про якість зберігання. Навіть покришки вищої категорії, які використовуються на автомобілях преміальних марок, здатні втратити свої позитивні характеристики при неправильних умовах зберігання, які сприяють руйнуванню щільності та еластичності гуми. Неозброєним оком це не завжди помітно, проте під час експлуатації досить відчутно.

Компанія «АВТ Баварія-Дніпропетровськ» пропонує скористатися послугою заміни та зберігання шин у складському центрі, що відповідає всім необхідним вимогам, терміном на півроку всього за 1 грн. 20 коп., за умови придбання нового комплекту зимових або літніх коліс.

Перед відправкою покришок «на відпочинок» до наступного сезону фахівці нашого сервісу ретельно подбають про них: відмиють від бруду, пилу, всіляких олив та кислот, які так чи інакше потрапляють на колеса під час їх використання.

Не забувай, що якісні шини - одна із запорук безпечного руху на дорозі.

Подовжіть життя своїм колесам та своєму задоволенню за кермом. 

* Пропозиція дійсна з 01.01.2020 до 31.12.2021. Послуга пропонується за акційною ціною у 1 грн. 20 коп. з ПДВ до першої заміни коліс, але на строк не більше 6 місяців за умови придбання оригінальних коліс в дилерському центрі за умови придбання оригінальних коліс в дилерському центрі.