Нова колекція MINI Lifestyle 2018-2020. Практичні речі на кожен день для унікальних моментів з MINI.

Нова колекція MINI Lifestyle 2018-2020. Практичні речі на кожен день для унікальних моментів з MINI.

Ця колекція, як і всі інші, які були випущені до MINI Lifestyle 2018-2020, відрізняється чітким використання форм, явно пізнаваним дизайном і матеріалами найвищої якості. Цього разу шанувальників бренду чекає більше 100 нових елементів, серед яких як предмети одягу та багажу, так і стильні аксесуари.

MINI Lifestyle - це урочистість контрастів форми, кольору і матеріалу. Базовими були і залишилися три ключових кольори - чорний, білий і сірий. При цьому, динаміки і новизни додали кілька вперше включених відтінків, а саме Island і Coral. Island є ультрасучасний відтінок синього, який в точності повторює колір екстер'єру Island Blue, який доступний для моделі MINI Countryman. Coral - ідеальної насиченості червоний, який підкреслює і доповнює використовуваний синій і став яскравим акцентом для кожного елемента колекції.

Вивчаючи нову колекцію можна зробити висновок, що вона є логічним продовженням естетики MINI Lifestyle, представленої двома роками раніше (в 2016). Вражає те, наскільки продумані навіть найдрібніші деталі і як виразно створений унікальний дизайн.

Висока якість матеріалів і їх натуральність свідчить про раціональне використання природних ресурсів та відповідальне ставлення до них. Основа колекції - це гармонія всіх використаних елементів, які надають індивідуальності і характеру, який властивий для MINI.

MINI LIFESTYLE COLLECTION 2018-2020