MINI TOUR 2017. СХІД

Здавалося б, що зробити ще більш азартним таку подію, як MINI Tour 2017 неможливо. Але нам вдалося зробити це! Ми об'їздили ще більше міст спільно з командою MINI Україна і найбільш популярними моделями, які належать до британського бренду. Слідом за Одесою шлях був прокладений в Дніпро і Харків. Відправившись на схід MINI Hatch, MINI Clubman і новий MINI Countryman змогли порадувати своїх шанувальників неймовірним драйвом і чудовим дизайном.

Наявність в конструкції автомобіля оновлених сімейств двигунів і коробки передач додало автомобілю спортивні характеристики і значно підвищило динамічні властивості.

MINI Countryman володіє відмінною керованістю навіть в тому випадку, коли автомобіль їде в гору. MINI Clubman з легкістю виконує будь-які бажання водія, найкраще це проявляється при їзді на далекі відстані. При цьому дана модель уособлює в собі відмінне поєднання яскравого і стильного дизайну з високою функціональністю. Модель MINI Hatch має вкрай мало схожих рис з іншими автомобілями. Конструкція дозволяє внести в нього величезну кількість коректив, додавши безліч високотехнологічних опціональних компонентів. Одним із прикладів виступає можливість проектування показників спідометра і безліч іншої корисної для водія інформації, що знаходиться в полі зору. Крім того, автомобіль може запаркуватися самостійно.

У східних регіонах нашої країни тест-драйви викликали величезний ажіотаж. Це показало нам, що кількість шанувальників цього бренду продовжує неухильно зростати.

Дякуємо всім учасникам за шалено прекрасну атмосферу!