MINI TOUR 2017.

MINI TOUR 2017.

Восени цього року команда MINI Україна зібрала найбільш популярні моделі бренду на MINI Tour 2017. Такі моделі, як MINI Hatch, MINI Clubman і новий MINI Countryman вирушили по містах України, щоб фанати бренду могли, сівши за кермо автомобіля відчути все те, чим пишається бренд в своїх автомобілях. Це, безумовно, неймовірні почуття, що виникають при проходженні поворотів, прискоренні, а також неймовірне задоволення від драйву і естетичне задоволення від творчого підходу до оформлення авто і культового дизайну.

Унікальності MINI додає поєднання таких якостей, як відмінна керованість, експресивний дизайн і висока якість преміум-класу. Саме це робить всі автомобілі MINI унікальними. Завдяки таким якостям і властивостям автомобілів, вони зберігають привабливість і здатні зберігати її дуже довго.

Неухильна розширюваність модельного ряду MINI, в якому представлені автомобілі нового покоління. Так, наприклад, MINI Countryman зміг зайняти виняткове місце серед конкурентів, завдяки відмінному дизайну і неймовірної оглядовості. В салоні, що володіє достатньою просторістю, з легкістю може поміститися п'ятеро осіб. При цьому в ньому комфортно зможуть розміститися навіть досить високі люди, завдяки збільшеному простору для ніг. Також варто відзначити високий рівень маневреності та динаміки. За цими характеристиками представлена ​​модель не має собі рівних. Задоволення від їзди по будь-яких дорогах гарантується завдяки наявності нової моделі повного приводу ALL4. Оновлена ​​модель являє собою найбільший автомобіль в історії бренду. Крім того, ця модель першою пропонується з плагін-гібридним приводом.

Одного погляду на MINI Clubman досить, щоб зробити частішим пульс і серцебиття. Унікальність і зухвалість, властиві цій моделі, яка є справжнім джентльменом, справляють враження з першого погляду. Його вражаючий зовнішній вигляд не є єдиною перевагою. Він володіє величезною функціональністю і універсальністю.

MINI Hatch - яскравий приклад компактного автомобіля преміум-класу. Він володіє емоційним дизайном, який характерний для всіх без винятку автомобілів бренду. Також характерним є і те, що автомобіль дає можливість отримувати неймовірне задоволення від їзди, економічність, якість і можливість опціонального розширення функціональності та індивідуалізації авто.

MINI Tour 2017 почався в Одесі в самому сонячному місті країни. 30 вересня було проведено тест-драйви, які пройшли в котеджному селищі Совіньйон, в комплексі «Ялинки-палиці».

Висловлюємо вдячність усім без винятку відвідувача, які взяли участь у заході. Цей день був неймовірно насиченим.