MINI розробляє концепцію електричних моделей John Cooper Works

MINI розробляє концепцію електричних моделей John Cooper Works

Нова архітектура автомобілів дарує ще більше свободи, коли мова йде про розширення модельного ряду - виняткові характеристики без шкідливих викидів ще більше підкреслять характерний профіль бренду John Cooper Works. 

 

Мюнхен. Еволюція модельного ряду MINI спрямована на постійне розширення електромобільності і надання нових можливостей, щоб відчути задоволення у поїздці, що також відкриває нові можливості для бренду John Cooper Works. Архітектура автомобілів MINI майбутнього означає, що виняткові характеристики і справжнє задоволення за кермом будуть доступні як з електроприводом, так і з двигунами внутрішнього згоряння. 

MINI вже робить великі успіхи в області електромобільності. Продаж гібридної моделі MINI Cooper SE Countryman ALL4 (витрата палива у змішаному циклі: 2,0 - 1,7  /100 км; витрата енергії у змішаному циклі: 14,0 - 13,1 кВтг/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі: 45-40 г/км) вже сягає до п'яти відсотків від загального обсягу продажів бренду. Після надзвичайно успішного запуску повністю електричного MINI Cooper SE (витрата палива у змішаному циклі: 0,0 л/100 км; витрата енергії у змішаному циклі: 16,8 - 14,8 кВтг/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі: 0 г/км), ця частка збільшилася вдвічі до близько десяти відсотків усього за кілька місяців. Ґрунтуючись на цьому досвіді і заглядаючи в майбутнє технологій, наразі MINI готує наступний крок у розробці електричних моделей John Cooper Works. 

«Створивши MINI Electric, ми продемонстрували, наскільки вдало поєднуються типове для бренду задоволення за кермом і електрична мобільність», - зазначає Бернд Кьорбер, глава бренду MINI. «Настав час втілити пристрасть бренду John Cooper Works до електромобільності. Ось чому ми працюємо над розробкою концепцій електричних моделей John Cooper Works». 

Увага до розробки MINI John Cooper Works Electric демонструє, наскільки важлива електрична мобільність з точки зору майбутнього напрямку бренду - унікальне поєднання еко-мобільності, продуктивності й ентузіазму. «Моделі John Cooper Works зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння, як і раніше будуть відігравати важливу роль, щоб бути впевненими, що ми враховуємо бажання і потреби поціновувачів продуктивності в усьому світі», - каже Бернд Кьорбер. «З цим новим акцентом на електричні характеристики ми також створюємо можливість посилити характерний профіль бренду John Cooper Works, як ніколи раніше».

ДОДАТОК myMINI UA: СВІТ ЦИФРОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Власники цінують здатність автомобілів преміального класу дивувати і надихати. Відповіддю став додаток myMINI UA, спільний продукт BMW Group і АВТ Баварія Україна. Додаток myMINI UA  - це цифрове вимірювання бренду MINI, що відкриває світ нових можливостей для власників авто і палких прихильників бренду в Україні.

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися у офіційних дилерів MINI на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

Встановлюйте мобільний додаток my MINI UA і будьте на зв'язку з Вашим автомобілем і світом MINI.  Деталі за посиланням.