MINI представляє нову колекцію стильних аксесуарів MINI Lifestyle.

MINI представляє нову колекцію стильних аксесуарів MINI Lifestyle.

У новій колекції аксесуарів MINI Lifestyle шанувальники бренду MINI знайдуть яскраві подарунки для себе і своїх близьких напередодні головних свят у році.

Настав час, коли світловий день стає все коротшим, а список подарунків до новорічних та різдвяних свят – довше та довше. Це ідеальний момент, щоб звернути увагу на нові колекції аксесуарів MINI Lifestyle. Вони поєднують у собі найвищу якість із культовим дизайном, який відсилає до стилістики легендарних автомобілів MINI.

Подорожуйте, гуляйте та працюйте в стилі MINI.

Всі аксесуари колекції MINI Lifestyle поєднують градієнтне забарвлення у стилі Island/Black або Energetic Yellow/Grey, доповнене фірмовим логотипом MINI. Градієнтне оформлення підтримує модний тренд, заданий унікальним багатобарвним дахом моделей MINI.

Виразний дизайн та приємні тактильні відчуття від фірмових аксесуарів MINI Lifestyle заряджають позитивними емоціями щодня.

Стильний гаманець MINI Gradient виконаний з вощеної водовідштовхувальної тканини, що забезпечує практичність та високу зносостійкість. Гаманець містить 2 відділення для нотаток, кишеню на блискавці для дрібниць та місце для 12 карт. Відмінним доповненням до цього аксесуару є обкладинка для паспорта MINI Gradient, виконана в такому ж дизайні.

Яскрава та функціональна сумка для покупок MINI Gradient – ​​чудовий компаньйон для шопінгу у стилі MINI. Водовідштовхувальна вощена тканина прикрашена прогумованим принтом MINI і пристосована до будь-яких проявів негоди.

Спортивна сумка MINI Gradient створена для енергійних людей та міських пригод, а зручна косметичка MINI Gradient надійно збереже все необхідне у подорожах. Футболка MINI Gradient з «крилатим» логотипом MINI та градієнтним принтом яскраво заявляє світові про приналежність власника до великої та дружньої спільноти MINI People.

Парасолька-тростина MINI Gradient з подовженою рукояткою та широким куполом відрізняється ергономічністю і здатна захистити навіть від сильного дощу. Любителям рукописних записів адресовано фірмовий записник MINI Gradient зі спеціальними полями для нотаток та еластичною гумовою закладкою. З таким аксесуаром жодна думка не вилетить із голови під час прогулянок.

 

Зворотній зв'язок