MINI НА АВТОСАЛОНІ 2017 РОКУ В ЛОСАНДЖЕЛЕСІ.

MINI НА АВТОСАЛОНІ 2017 РОКУ В ЛОСАНДЖЕЛЕСІ.

Бренд MINI відкриває світ для своїх електромобілів, які дарують не менше позитивних емоцій від водіння, ніж їх бензинові колеги. Моделі електромобілів MINI Electric Concept і MINI Cooper SE Countryman ALL4, представлені вперше в США, вже надійшли в продаж. Модельний ряд, що відрізняється великою різноманітністю і включає в себе новітню модель Ice Blue Edition буде представлений на автосалоні в Каліфорнії.

Особлива увага буде прикута до оновленого модельного ряду автомобілів MINI, які будуть представлені на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2017 році, а також до їх місця, яке вони займуть в майбутньому. Саме на те, наскільки комфортними будуть ці автомобілі в майбутньому і скільки позитивних емоцій вони даруватимуть своїм власникам, звернуть увагу як фахівці, так і відвідувачі автосалону.

Особливістю майбутнього заходу стане прем'єра моделі MINI Electric Concept. Даний концепт відкриває нову сторінку в історії британського бренду - стиль екологічно чистої мобільності. Для MINI досить типово відчувати себе автомобілем міні-класу, але при цьому оновлена ​​модель, оснащена повністю електричним приводом, надає новий рівень можливостей для комфортної їзди.

У період з 1 по 10 грудня всі відвідувачі LA Auto Show зможуть познайомитися з усіма новинками, які представить MINI. При цьому для ознайомлення буде доступна модель Ice Blue Edition, спеціально випущена для американського ринку.

За останні 15 років дуже багато цінителів комфортної і захоплюючої їзди стали справжніми шанувальниками бренду MINI, який надає не тільки відмінний дизайн і індивідуальність, але і неймовірну якість водіння. За ці роки бренду вдалося не тільки зміцнити позиції з продажу класичної лінійки автомобілів, але і завоювати нові цільові групи потенційних клієнтів. Дана інформація буде відображатися на стенді MINI під час автошоу.

На вершині малогабаритних елітних автомобілів бренду MINI знаходяться: 2-дверний MINI Hardtop 2 door, 4-дверний MINI Hardtop 4 door і кабріолет MINI Convertible. Так само відмінно себе зарекомендували такі моделі, як MINI Clubman і MINI Countryman.

MINI Electric Concept: Задоволення від водіння по місту з нульовим рівнем викидів.

Для прем'єрної демонстрації в США автомобіля MINI Electric Concept бренд вибрав автосалон в Лос-Анджелесі. Саме тут MINI демонструє всі новинки, які представляють бачення майбутнього фахівцями бренду в області мобільного MINI-стилю.

Листопад 2008 року став прем'єрним виходом автомобіля MINI E, яка відбулася на міжнародному автошоу в Каліфорнії. Вперше компанія представила повністю електричний автомобіль, який був попередником сучасної моделі MINI Hardtop 2 door.

Спочатку MINI E був випущений вкрай невеликою серією, яка становила всього 600 машин і пройшов випробування в реальних умовах. Отримані дані компанія BMW Group використовувала в розробці моделі BMW i3 і цілого ряду інших моделей.

Електромобільний стиль MINI скоро з'явиться на дорогах.

Дизайнерська і транспортна концепція, закладена в автомобіль MINI Electric Concept - це відмінна ілюстрація того, як електрична мобільність при їзді в умовах міста дозволяє водієві отримати додатковий шарм, індивідуальність і досвід водіння. Володіючи достатньою потужністю, двигун, встановлений в MINI E швидко реагує на натискання на педаль газу, навіть на саме легке. Отримуючи енергію від літій-іонного акумулятора забезпечується звична для всіх MINI маневреність і максимальний рівень діапазону потужності і при цьому повністю відсутні шкідливі викиди.

У MINI Electric Concept закладена відмінна риса, притаманна їзді на електромобілях. Ця особливість дуже скоро увійде в повсякденне водіння. На даний момент компанія BMW Group оголосила рішення про початок розробки повноцінного весь-електричний автомобіля з електричним приводом. Перша модель повністю електричної моделі надійде в продаж в 2019 році. Ця дата знаменна тим, що в цьому році буде рівно 60 років з моменту випуску класичної моделі MINI.

У новій моделі електромобіля вкладений весь накопичений досвід, що полягає в водінні, стилі і індивідуальності, властиві для всіх без винятку моделей MINI. На заводах, розміщених в центрі електромобільності BMW Group в баварських містах Дингольфинг і Ландсхут буде виготовлятися електротрансміссія. Потім цей виріб буде доставлятися в Оксфорд. Розміщений тут завод базується на виготовленні 3-х дверних моделей MINI.

Попередник електромобіля: автомобіль MINI Cooper SE Countryman ALL4.

Прем'єрний показ моделі MINI Electric Concept відбудеться спільно з такою моделлю, як MINI Cooper SE Countryman ALL4. Дана модель являє собою перший гібридний варіант, який випустить бренд MINI. Вона є першопрохідцем в області переходу на повністю електромобілі і отримання максимального задоволення від водіння.

Відмінною рисою моделі MINI Cooper SE Countryman ALL4 є її універсальність. П'ять місць для пасажирів і водія, місткий багажник, численні зручності. Все це забезпечує неймовірний комфорт і задоволення від водіння як в межах міста, так і за його межами. Володіючи сумарною потужністю в 221 к.с. автомобіль здатний розвивати швидкість до 125 км / год при їзді в електричному режимі. Такі характеристики досягаються роботою як електродвигуна, так і двигуном внутрішнього згоряння. Використання електричного режиму дозволяє проводити більшу частину поїздок протягом дня максимально екологічно.

Якщо необхідно збільшити потужність, то в роботу включається двигун внутрішнього згоряння. Він передає енергію на передні колеса, а електропривод на задні. Такий інтелектуальний симбіоз дозволяє створити повноцінну повнопривідну систему руху. Така система забезпечує комфорт під час їзди при будь-яких дорожніх умовах, навіть під час складних погодних умов.

MINI Countryman і MINI Clubman: два окремих персонажа в компактному сегменті преміум-класу.

Новий MINI Countryman, володіє рухомою гібридною трансмісією, що робить цю модель першопрохідцем в області постійної мобільності. Також завдяки такій трансмісії з'являється можливість встановити один з двох додаткових варіантів двигуна, який можна придбати у США для найбільшої моделі і універсальної.

MINI Cooper Countryman оснащується двигуном з 3-ма циліндрами, потужність якого становить 134 к.с. При цьому модель MINI Cooper S Countryman оснащується двигуном з 4-ма циліндрами, які забезпечують потужність в 189 к.с. У базовій комплектації обох моделей передбачається 6-ти ступінчаста механічна коробка передач. Опціонально автомобіль можна оснастити автоматичною коробкою передач з 6-ма ступенями. Також існує можливість оснастити автомобіль 8-ми ступінчастою коробкою передач. Моделі MINI Cooper Countryman і MINI Cooper S Countryman можна комбінувати з повнопривідною трансмісією ALL4.

Точно така ж трансмісія встановлена ​​і на оновлену модель MINI Clubman. Вона забезпечує неймовірне задоволення від водіння. Також варто відзначити, що концепція кузова не ординарна, що не типово для даної моделі автомобілів. Класичний кузов «універсал» отримав сучасну інтерпретацію, яка полягає в тому, що встановлені 4 стандартні двері і 2 розсувні. Він ідеально підходить для будь-яких цілей, які можуть виникати щодня. Це підтверджується п'ятьма сидіннями, містким багажником, а також гнучкістю в конфігурації кузова.

MINI Hardtop 2 door, MINI Hardtop 4 door і кабріолет MINI Convertible: три оригінальних моделі в сегменті невеликих елітних автомобілів.

За останні 15 років бренд зміг би досягти значних успіхів в США, які були досягнуті за рахунок випуску елітних автомобілів. Оригінальність автомобіля визначається тим, що йому притаманні такі видатні риси, як: якісний двигун, інноваційна технологія виготовлення шасі, висока якість виготовлення і індивідуальність. Модель в кузові «хетчбек» представлена ​​2-дверною моделлю MINI Hardtop 2 door. У США він доступний в таких модифікаціях, як: MINI Cooper з потужністю двигуна 134 к.с. і MINI Cooper S з потужністю 189 к.с.

Остання модель, випущена в обмеженій серії. Вона легко зможе привернути увагу до 2-дверної MINI Hardtop 2 door. Автосалон в Лос-Анджелесі продемонструє нову модель Ice Blue Edition, що випускається обмеженою серією і тільки для місцевих покупців.

З цією моделлю повертається і найбільш популярний і яскравий колір кузова у вигляді ексклюзивної 2-дверний моделі MINI Hardtop 2 door. Можна вибрати файл зі моделі Cooper з дзеркальними ковпаками і білим кольором даху. Або в кузові Cooper S. Цей кузов має спортивний дизайн, а також помаранчеві смуги на боках авто. Так само встановлюються дзеркальні ковпаки. Даний зовнішній вигляд - це класика, але з сучасними оновленнями.

Як і завжди бренд MINI розумно використовує вільний простір. Не стала винятком і 4-дверна модель MINI Hardtop 4 door. Крім того, що в конструкції автомобіля передбачено дві додаткові двері, функціональність автомобіля покращена за рахунок збільшення кузова на 161 мм, а також трьох задніх сидінь. Обидві моделі MINI Hardtop 2 door і MINI Hardtop 4 door можуть бути оснащені двома варіантами двигунів.

Трійцю оригінальних малогабаритних моделей завершує кабріолет MINI Convertible. У ньому прекрасно поєднується відмінна насолода від водіння і ексклюзивна насолода від перебування на свіжому повітрі. На сьогоднішній день Convertible - єдиний елітний кабріолет в цьому класі авто. Кабріолет, в якому передбачено 4 місця, доступний з двома типами двигунів - MINI Cooper Convertible і MINI Cooper S Convertible.

Моделі John Cooper Works: чотири кращих спортивних моделі, передають відчуття гоночного автомобіля

Останні моделі в варіації John Cooper Works дають неймовірні відчуття їзди по швидкісному треку, навіть при їзді по міських вулицях. На даний момент до покупки доступні чотири модифікації, які є кращими в лінійці бренду. Всі ці моделі мають в своїй конструкції трансмісію, екстер'єр, інтер'єр і шасі, які створені на основі великих знань і великого практичного досвіду зі сфери автоспорту. При цьому всі ці моделі пройшли випробування на гоночному треку. Модель MINI John Cooper Works гарантує відмінну ефективність руху на швидкості в малогабаритному автомобілі. Варіація MINI John Cooper Works Convertible - це неймовірне задоволення від їзди на відкритому повітрі.

MINI John Cooper Works Clubman і MINI John Cooper Works Countryman, змогли поєднати в собі різнопланові переваги і очевидно спортивний зовнішній вигляд. При цьому якість водіння на високих швидкостях ніяк не губиться. Обидві моделі оснащуються стандартною повнопривідною трансмісією ALL4.