MINI ELECTRIC.
MINI Electric : Official electric consumption combined: 17,5 kWh/100km, Викиди CO2 в змішаному циклі: 0 g/km
MINI ELECTRIC.
4 місця для этой модели
184 к.с. максимальна PS продуктивність
217 км електричний запас ходу (WLTP)
ЗАРЯДЖЕНИЙ ПРИСТРАСТЮ.

Повністю електричний MINI – це в усіх сенсах оригінальний культовий MINI, але з двигуном для доріг завтрашнього дня. Він поєднує в собі легендарне почуття картингу, відмітний дизайн і високу якість з водінням без шкідливих викидів на місцевому рівні. Електромобіль приводиться в дію високовольтною 96-елементною акумуляторною батареєю 32,6 кВтг (повна місткість), що встановлена під підлогою. Це дає йому дуже низький центр тяжіння, що не тільки покращує стійкість і керованість, а й робить кожен поворот більш захоплюючим, ніж коли-небудь. Це MINI в його найінтенсивнішому і найбільш розвиненому вигляді.

МАКСИМАЛЬНЕ ХВИЛЮВАННЯ І ПРИСТРАСТЬ. МИТТЄВИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ. ПУЛЬСУЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

 

На світлофорі має значення крутний момент (НМ). І повністю електричний MINI миттєво видає повний крутний момент. Тому коли загоряється зелене світло і ви натискаєте педаль акселератора, тут же включається крутний момент, забезпечуючи захоплюючу маневреність і приголомшливе прискорення. Вся справа в простоті і розгоні від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди без затримок і перерв в перемиканні передач. Динамічний, але м'який – повністю електричний MINI пропонує вам абсолютно нові відчуття від водіння.

ТВОРЧЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ
4 МІСЦЯ
3 МІСЦЯ
2 МІСЦЯ
Літр
Простір має істотне значення. Якщо ви відмовитеся від задніх сидінь з поділом 60/40, ви отримаєте більше місця для ваших планів з вантажним простором до 731 літра, що дозволить вам взяти з собою майже все що завгодно.
ТВОРЧЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ
ЗРОБІТЬ ЙОГО СВОЇМ
configurator_exterior
Moonwalk Grey metalic
White Silver metallic
Chili Red
British Racing Green IV
Enigmatic Black metallic
Midnight Black metallic
configurator_wheels
16" Lt/Aly wheels Victory Spoke black
17" MINI Electric Power Spoke 2-tone
17" Scissor Spoke 2-tone
17" Lt/Aly wheels Roulette Spoke two-tone
17" Tentacle Spoke black
17" Rail Spoke two-tone
configurator_mirrors
Roof in body colour
Roof and mirror caps white
Roof and mirror caps black
Multitone Roof
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Наша нова цифрова приладова панель замінює традиційний тахометр. Спеціально створена для повністю електричного MINI панель складається з 5,0-дюймового кольорового екрану з
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Електричний MINI може похвалитися більш сміливим сучасним дизайном бампера. Повітрозабірники, що інтегровані зліва і справа, значно покращують аеродинаміку і, таким
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
На додаток до світлодіодних денних ходових вогнів в фарі дальнього світла і потужному ліхтарі Bi-LED для ближнього і дальнього світла, вдосконалені світлодіодні фари також
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Стильні з одного боку. Практичні з іншого. Чарівно привабливі сучасні бічні накладки надають вашому MINI додаткову індивідуальність завдяки вбудованим світлодіодним
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
Новий дизайн заднього бампера має розширену геометрію, щоб надати йому більш широку, більш динамічну позицію і вражаючу присутність на дорозі. Він прикрашений
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Наша нова цифрова приладова панель замінює традиційний тахометр. Спеціально створена для повністю електричного MINI панель складається з 5,0-дюймового кольорового екрану з елегантною чорною панеллю і відображає такі дані, як кількість оборотів в хвилину, швидкість, рівень заряду, пробіг, температура і інструкції з навігації.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
Електричний MINI може похвалитися більш сміливим сучасним дизайном бампера. Повітрозабірники, що інтегровані зліва і справа, значно покращують аеродинаміку і, таким чином, відіграють важливу роль у поліпшенні економії палива вашого MINI. Він прикрашений яскравою жовтою смугою з акцентом і значком MINI Electric, щоб надати йому свіжий характер. Все це приголомшливо підкріплено культовими мінімалістичним кільцями передніх фар.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
На додаток до світлодіодних денних ходових вогнів в фарі дальнього світла і потужному ліхтарі Bi-LED для ближнього і дальнього світла, вдосконалені світлодіодні фари також забезпечують адаптивний розподіл світлодіодного світла. Світлодіодні задні фари оснащені заднім ліхтарем з дизайном Union Jack, в якому використовується світлодіодна оптоволоконна технологія. Адаптивний розподіл світла забезпечує краще висвітлення з боків автомобіля при русі по місту, пересіченій місцевості і на автомагістралях. Також в пакеті є автоматичне регулювання кута нахилу фар, яке коригує зміни нахилу фар через зміни стану навантаження. Зверніть увагу, що світлодіодні фари та задні ліхтарі без подовженого вмісту входять до стандартної комплектації.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Стильні з одного боку. Практичні з іншого. Чарівно привабливі сучасні бічні накладки надають вашому MINI додаткову індивідуальність завдяки вбудованим світлодіодним індикаторам. Вони також мають вставки для Cooper SE в глянсовому чорному кольорі з жовтим логотипом «S» і тонкими хромованими акцентами.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ЗАДНІЙ БАМПЕР.
Новий дизайн заднього бампера має розширену геометрію, щоб надати йому більш широку, більш динамічну позицію і вражаючу присутність на дорозі. Він прикрашений яскравим значком «Energic Yellow» у вигляді літери «E», яка надає йому свіжий і футуристичний характер. Він виділяється, але непомітно, і є гордим прапороносцем потрібної вам форми влади.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВИ ШУКАЄТЕ.
МРІЯ БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ.
ЗАЛИШАЙСЯ НА ЯСКРАВІЙ СТОРОНІ.
З AWT Financial Services.