КАБРІОЛЕТ MINI
КАБРІОЛЕТ MINI : Офіційна витрата палива змішаний цикл: 6 - 7,5 l/100 km, Викиди CO2 в змішаному циклі: 137 - 171 g/km
КАБРІОЛЕТ MINI
4 місця для цієї моделі
215 л максимальний об'єм багажного відділення
231 к.с. максимальна PS продуктивність
ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Витончений вільний дух. Кабріолет MINI – це втілення незабутнього задоволення від водіння. Випробуйте захват від кабріолета, який пропонує чудовий рівень керованості і технологій. Із зручними сидіннями для чотирьох осіб і електричним дахом з відкидним верхом 3-в-1 він завжди готовий до вашої наступної пригоди під відкритим небом. А з двигуном TWIN Power Turbo, який може розігнатися до 100 км/км менше ніж за 7 секунд, він готовий ловити кожен момент.

МАКСИМАЛЬНИЙ ОГЛЯД.

Новий обтічний силует з чітко окресленою лінією даху ставить новий кабріолет MINI Convertible в центр уваги. Він оснащений унікальним відкидним верхом, який повністю закривається або відкривається всього за 18 секунд навіть при русі зі швидкістю до 30 км/год. Є ще один варіант – зрушити дах на 40 см назад і перетворити його в люк. Яке б положення даху ви не вибрали, ви завжди будете їздити зі стилем. Випробуйте вишукану продуктивність, відчуття картингу і максимум задоволення під відкритим небом в MINI.

ТВОРЧЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ
4 МІСЦЯ
3 МІСЦЯ
2 МІСЦЯ
Літр
Креативне використання простору MINI дає вам більше місця для багажу, ніж ви могли подумати. А функція Easy Load – доступна тільки для кабріолета MINI – перетворює завантаження на справжнє мистецтво. Коли дах закритий, у вас є щедрі 215 літрів; у відкритому положенні – 160 літрів. Складання заднього сидіння в пропорції 50/50 дозволяє брати з собою довші предмети, наприклад дошки для серфінгу.
ТВОРЧЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРОСТОРУ
ЗРОБІТЬ ЙОГО СВОЇМ
configurator_exterior
Zesty Yellow
White Silver metallic
Midnight Black metallic
Island Blue
Chili Red
British Racing Green IV
Midnight Black metallic
configurator_wheels
18" Pulse Spoke 2-tone / runflat tyres
17" Rail Spoke two-tone
17" Lt/Aly wheels Roulette Spoke two-tone
17" Pedal Spoke black
17" Tentacle Spoke black
18" Course Spoke 2-tone / runflat tyres
18" MINI Yours British Spoke 2-tone with runflat tyres
configurator_mirrors
Mirror Caps silver
Mirror caps white
Mirror caps in body colour
Mirror caps Black
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Наша нова багатофункціональна приладова панель замінює звичайний тахометр. Вона складається з 5,0-дюймового кольорового екрану з елегантною чорною панеллю і відображає
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
5-дверный хэтчбек MINI хвалится более смелым современным дизайном бампера. Воздухозаборники, интегрированные слева и справа, значительно улучшают аэродинамику и, таким
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
На додаток до світлодіодних денних ходових вогнів в фарі дальнього світла і потужному ліхтарі Bi-LED для ближнього і дальнього світла, вдосконалені світлодіодні фари також
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Стильні з одного боку. Практичні з іншого. Чарівно привабливі сучасні бічні накладки надають вашому MINI додаткову індивідуальність завдяки вбудованим світлодіодним
ВИХЛОПНІ ПАТРУБКИ PIANO BLACK.
ВИХЛОПНІ ПАТРУБКИ PIANO BLACK.
Опція Piano Black Exterior містить ці дуже характерні вихлопні труби, які візуально підкреслюють потужні спортивні характеристики вашого MINI. Їхній спортивний зовнішній
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАДОВИЙ ДИСПЛЕЙ.
Наша нова багатофункціональна приладова панель замінює звичайний тахометр. Вона складається з 5,0-дюймового кольорового екрану з елегантною чорною панеллю і відображає такі дані, як кількість обертів в хвилину, швидкість, рівень палива, пробіг, температура і інструкції з навігації.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
НОВИЙ ПЕРЕДНІЙ БАМПЕР.
5-дверний хетчбек MINI може похвалитися більш сміливим сучасним дизайном бампера. Повітрозабірники, що інтегровані зліва і справа, значно покращують аеродинаміку і, таким чином, відіграють важливу роль у поліпшенні економії палива вашого MINI.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
СВІТОДІОДНІ ФАРИ З РОЗШИРЕНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.
На додаток до світлодіодних денних ходових вогнів в фарі дальнього світла і потужному ліхтарі Bi-LED для ближнього і дальнього світла, вдосконалені світлодіодні фари також забезпечують адаптивний розподіл світлодіодного світла. Світлодіодні задні фари оснащені заднім ліхтарем з дизайном Union Jack, в якому використовується світлодіодна оптоволоконна технологія. Адаптивний розподіл світла забезпечує краще висвітлення з боків автомобіля при русі по місту, пересіченій місцевості і на автомагістралях. Також в пакеті є автоматичне регулювання кута нахилу фар, яке коригує зміни нахилу фар через зміни стану навантаження.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
НОВИЙ ДИЗАЙН БІЧНИХ НАКЛАДОК.
Стильні з одного боку. Практичні з іншого. Чарівно привабливі сучасні бічні накладки надають вашому MINI додаткову індивідуальність завдяки вбудованим світлодіодним індикаторам. Вони також мають вставки для конкретних моделей: One / Cooper в чорному кольорі, Cooper S в глянсовому чорному кольорі з логотипом «S» і John Cooper Works з матовою чорною сіткою і тонкими червоними акцентами.
ВИХЛОПНІ ПАТРУБКИ PIANO BLACK.
ВИХЛОПНІ ПАТРУБКИ PIANO BLACK.
Опція Piano Black Exterior містить ці дуже характерні вихлопні труби, які візуально підкреслюють потужні спортивні характеристики вашого MINI. Їхній спортивний зовнішній вигляд також ідеально доповнює новий дизайн задньої частини, геометрія якої була розширена, щоб надати їй більш широкий, динамічний зовнішній вигляд на дорозі. Моделі One і Cooper також отримали новий сміливий задній спойлер.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВИ ШУКАЄТЕ.
МРІЯ БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ.
ВІДЧУЙ СВОБОДУ РУХУ.
З AWT Financial Services.