ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

КАБРІОЛЕТ MINI.

Кабріолет MINI, сміливий, розкутий і відкритий, заряджено імпульсом та енергією. Сама сутність їзди з опущеним дахом, задоволення від літнього водіння стимулюють ваші почуття і дозволяють вам захоплюватися і ділитися цими тонкими моментами чистої радості, що дарує відкрита дорога. Це безперервна насолода за кермом. Це дозволить вам почувати себе живіше та пропонувати атмосферу вишуканості, освітлену сонячним світлом. Коли над головою тільки небо, ― у вас більше простору для насолоди.

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

Весь світ навколо тебе без жодних обмежень. Новий MINI Кабріо. Відкритий для задоволень.

ВІДКРИТИЙ.

ВІДКРИТИЙ.

ОСОБЛИВОСТІ

ВОЛЯ. БЕЗ СТЕЛІ.

Міні Купер Кабріолет дозволяє відчувати задоволення від їзди на відкритому повітрі. Відкривається м'який верх (дах), оснащений електроприводом, якісно відрізняється від аналогів. Використання інтелектуального механізму дозволило добитися мінімального шуму в процесі відкривання / закривання верху. Складання відбувається у формі латинської букви Z. Сам механізм дозволяє фіксувати верх в трьох положеннях - повністю закритий, повністю відкритий і з люком вгорі (це дозволяє повітрю безперешкодно надходити в салон). Достатньо всього 18 секунд, щоб повністю змінити становище, тим більше що закривати / відкривати верх можна навіть під час їзди (рекомендована швидкість не вище 30 км / ч). В якості опціонної пропозиції пропонується м'який верх MINI Yours, який має унікальний дизайнерський тканинний візерунок «Юніон Джек».

ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ОСВІТЛЕННЯ.

Максимально можливу видимість на дорозі в сутінках і в темний час доби забезпечується за рахунок використаних в конструкції інноваційних матричних світлодіодних фар. Максимальна ефективність світла Mini Cabrio використовується при включеному дальньому освітленню. Всього в фарі чотири сегменти, відключення одного або декількох з яких регулює інтенсивність освітлення. Передня камера, яка інтегрована в дзеркало заднього виду, в автоматичному режимі здатна не тільки виявити зустрічний транспорт, що наближається, але і відключити / включити один або кілька сегментів фари. Це дозволяє не відволікати учасників руху від дороги, але оптимально якісно висвітлювати вам шлях.

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДИЗАЙН.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКЕ, ЯК ПОДИХ БРИЗУ.

Незважаючи на візуально компактні розміри Міні Купера Кабріолет, в ньому можна вмістити набагато більше багажу, чим ви можете собі уявити. Окремо порадує вас функція Easy Load, яка відповідає за полегшення завантаження (доступна виключно в Кабріолет MINI). Просто натискаючи на поверхню даху, можна значно збільшити розмір відсіку багажника. При піднятому верху, об'єм багажного відділення складає 218 л. Але, навіть з опущеним верхом багажник 160 л здивує вас своєю місткістю. Легко вміщується в МІНІ довгий багаж, наприклад, лижі або дошка для серфінгу. Це стало можливим завдяки тому, що задні сидіння Mini Cabrio складаються 50х50. Приємною новиною стане те, що ця функція вже входить в базову комплектацію.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Кабріолети Mini така ж частина історії, як і державний прапор Британії, який називається «Юніон Джек». І авто, і прапор пережили час і є символами багатої історії держави. Як данина свого коріння, виробник зміг використовувати «Юніон Джек» дуже нетривіально - задні фари в момент світіння утворюють світлодіодні образи британського прапора. Самі фари оригінально обрамлені хромом С-подібної форми.

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Легендарна крилата емблема давно стала невід'ємною частиною кожної моделі Mini Cabrio. Але, нові часи диктують свої правила, тому в останніх моделях емблема зазнала приємних змін. Вона стала трохи менше за розміром, але дозволяє частково побачити кузов за нею (через крила). Більш осучаснений вигляд вийшов дуже оригінальним і вже оцінений власниками новинок. Крім того, образ емблеми був використаний в зовсім несподіваному виконанні - тепер крилату емблему можна бачити кожен раз, коли ви відкриваєте двері вашого МІНІ - вона постає в образі світлодіодного підсвічування, що настроюється, відображається променем світла, що йде від дверей до підлоги.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Ваша історія знайомства з новим Міні Купер кабріолет починається задовго до того, як авто буде доставлено вам. Все починається захоплююче і на стадії того, як особисто ви створюєте унікальний дизайн і особисто берете участь в проектуванні кожної частини свого МІНІ (як всередині, так і зовні). Стильний вугільно-чорний колір за вашим бажанням може виглядати менш суворим, якщо ви захочете використовувати кольорові акценти, наприклад, змінивши передні накладки і підлокітники (доступно три основні кольори - Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey). Традиційно в МІНІ можна змінити панель приладів з боку пасажирського місця, наприклад, надавши їй один із запропонованих оригінальних стилів. І тут не обійшлося без креативу і данини коріння - стилізований дизайн передньої панелі унікального кольору Piano Black має підсвічування з дизайном вже знайомого «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Приголомшливий результат освітлення дороги вдалося отримати після використання нової технології матричного освітлення. Потужні світлові потоки вириваються з стильного дизайну світлодіодних фар. Фари поворотників забезпечують ідеальне освітлення збоку, що особливо важливо в умовах перетину мало або погано освітлюваних доріг (наприклад, за містом). Завдяки особливій конструкції фар, у вас є можливість бачити навіть ті частини дороги, які були б не видно в світлі інших фар, що істотно підвищує безпеку їзди в сутінках і темний час доби.

ОСВІТІТЬ ДЕНЬ.

Переосмисливши і видозмінивши дизайн передніх фар (так само світлодіодних), вийшло створити варіант більш сучасний і чистий. Денні ходові вогні так само мають світлодіодні миготливі індикатори. Вони укладені в коло, що підкреслює стильність дизайну фари (особливо виграшно виглядає чорний внутрішній корпус). Ви можете самі регулювати потужні налаштування як ближнього, так і дальнього світла для створення оптимальної видимості в умовах, що склалися. З такими варіантами і можливостями освітлення ви завжди будете готові до будь-якої подорожі.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

За динамічність зміни швидкості відповідає семиступінчаста коробка передач Steptronic. Максимально високоточна настройка системи електроніки, що відповідає за перемикання передач, здатна забезпечити плавне перемикання між передачами. За допомогою важеля селектора ви можете вибрати відповідний для вас варіант - ручне або автоматичне перемикання. Споживання палива та мінімізація викидів забезпечується завдяки використанню функції зупинки і запуску двигуна.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Моделі MINI Cooper SD і John Cooper Works вже встигли стати еталоном і підняли планку високих стандартів економічності і динаміки на абсолютно новий рівень. У них використовується автоматична 8-ми ступінчата коробка передач Steptronic, яка відповідає за плавне перемикання і забезпечує спортивний привід. Зменшення оборотів на високих швидкостях досягається завдяки наявності додаткових передач, що, в свою чергу, дозволяє використовувати потужність максимально ефективно. Функціональність Steptronic дозволяє водієві самому вибирати між двома варіантами - простим і легким автоматичним і хвилюючим контактним ручним перемиканням швидкостей. Приємна новина - тепер і моделі John Cooper Works і MINI Cooper SD можуть бути обладнані 8-міи ступінчатими коробками, які працюють в режимі автомат. Використання саме восьми передач дозволяє істотно зменшити різницю обертів двигуна між перемиканнями. Це дозволяє водієві та пасажирам отримувати максимальне задоволення і комфорт від потужного, але плавного прискорення.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Серед великого вибору налаштувань і змін зовнішнього вигляду кабріолетів Mini, пропонується можливість підкреслити свою індивідуальність і відчуття стилю, використовуючи можливість підбору із запропонованих варіантів дисків. Різні стилі спиць і обода що відрізняються за кольором, пропонуються як для легкосплавних дисків Roulette або Propeller Spoke, так і для нових по дизайну чорних Jet Black. Використовуючи конфігуратор ви зможете «приміряти» на свій МІНІ різні варіанти і визначити, який на ваш смак найкращий.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Водіння доступно в різноманітних режимах між екологічним і спортивним. Для розслабленої їзди рекомендовано використання режиму GREEN, який не тільки подарує комфорт, але і істотно заощадить паливо (за рахунок оптимізованої подачі пального і припинення подачі в той момент, коли ви знімаєте ногу з педалі газу). Щоб отримати максимум від потужності і можливостей Mini Cabrio, використовуйте режим SPORT. В цьому випадку ви отримаєте максимально чуйне управління і високе прискорення, але і гуркіт вихлопу стане більш звучним. Якщо ви хочете взяти найкраще від обох режимів, то можете зупинитися на MID і повноцінно насолоджуватися комфортною поїздкою за кермом.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

У базову комплектацію входить пакет Excitement Pack, в який входить фонове освітлення з можливістю настройки кольору в кабіні. Особливо це актуально для вечірнього і нічного часу доби, коли ви можете створити для себе в салоні атмосферу, точно відповідає вашому настрою.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ДИСПЛЕЮ MINI.

Створити настрій не тільки для потрібної атмосфери, але і для динаміки руху можна за допомогою світлодіодного кільця, що обрамляє центральний інструмент. М'яке свічення не тільки робить перебування в машині більш приємним, але і радує різноманітністю варіантів забарвлення. Дивно, що ця підсвітка ніби живе своїм життям, але в той же час чітко відчуває вас, реагуючи зміною кольору на всі події, наприклад, зміна режиму водіння, збільшення оборотів двигуна, дзвінок мобільного телефону і навіть зміна гучності музики в салоні. Якщо ви цінитель постыйності або любите якийсь колір найбільше, можете зафіксувати на ньому освытлення обрамлення і насолоджуватися світінням одного постійного відтінку.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

Найчастіше колір авто грає вирішальну роль для деяких покупців. Широка колірна гамма, пропонована для кузова, не обмежується базовими нудними відтінками і включає такі оригінальні кольори, як Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Gray. Який би вибір ви не зробили, колір гарантовано буде насиченим і унікальним.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ви можете додати кольору навіть в однотонні фарби інтер'єру і екстер'єру. Навіть незначні, здавалося б, дрібниці, можуть приємно підкреслити і доповнити загальний вигляд вашого МІНІ. Наприклад, додавши фарб у вигляді кольорових підлокітників або передніх накладок, ви зробите антураж більш цікавим.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Власники Міні Купера Кабріолета не повинні зупинятися на банальності. Тим більше, коли є можливість додати індивідуальності стилю своєму авто. Наприклад, декоративні планки і дверні еліпси доступні в шести варіантах кольору - Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, більш світлого тону Hazy Grey і Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Така кількість варіантів надасть вам непростий вибір, але зате відкриє можливості для особистої творчості і самовираження.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Не залишилися без уваги і стильні прикраси, які призначені для відносно незначних елементів - центральної стійки і дверних ручок. Декоративні панелі для них доступні в опціонних пакетах, наприклад, в дизайні Piano Black або Hazy Gray (актуально для обладнання моделей One і Cooper). Такі додавання в дизайн привнесуть витонченість і вишуканий блиск.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Через режим конфігуратора ви можете подивитися, як будуть виглядати декоративні кільця, розташовані на динаміках, повітряних каналах і перемикачі передач. У стандартній комплектації вони виконані в стильному кольорі Piano Black. Для надання більшої оригінальності та легкого блиску, ви можете використовувати хромовані елементи.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКЕ, ЯК ПОДИХ БРИЗУ.

Незважаючи на візуально компактні розміри Міні Купера Кабріолет, в ньому можна вмістити набагато більше багажу, чим ви можете собі уявити. Окремо порадує вас функція Easy Load, яка відповідає за полегшення завантаження (доступна виключно в Кабріолет MINI). Просто натискаючи на поверхню даху, можна значно збільшити розмір відсіку багажника. При піднятому верху, об'єм багажного відділення складає 218 л. Але, навіть з опущеним верхом багажник 160 л здивує вас своєю місткістю. Легко вміщується в МІНІ довгий багаж, наприклад, лижі або дошка для серфінгу. Це стало можливим завдяки тому, що задні сидіння Mini Cabrio складаються 50х50. Приємною новиною стане те, що ця функція вже входить в базову комплектацію.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Кабріолети Mini така ж частина історії, як і державний прапор Британії, який називається «Юніон Джек». І авто, і прапор пережили час і є символами багатої історії держави. Як данина свого коріння, виробник зміг використовувати «Юніон Джек» дуже нетривіально - задні фари в момент світіння утворюють світлодіодні образи британського прапора. Самі фари оригінально обрамлені хромом С-подібної форми.

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Легендарна крилата емблема давно стала невід'ємною частиною кожної моделі Mini Cabrio. Але, нові часи диктують свої правила, тому в останніх моделях емблема зазнала приємних змін. Вона стала трохи менше за розміром, але дозволяє частково побачити кузов за нею (через крила). Більш осучаснений вигляд вийшов дуже оригінальним і вже оцінений власниками новинок. Крім того, образ емблеми був використаний в зовсім несподіваному виконанні - тепер крилату емблему можна бачити кожен раз, коли ви відкриваєте двері вашого МІНІ - вона постає в образі світлодіодного підсвічування, що настроюється, відображається променем світла, що йде від дверей до підлоги.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Ваша історія знайомства з новим Міні Купер кабріолет починається задовго до того, як авто буде доставлено вам. Все починається захоплююче і на стадії того, як особисто ви створюєте унікальний дизайн і особисто берете участь в проектуванні кожної частини свого МІНІ (як всередині, так і зовні). Стильний вугільно-чорний колір за вашим бажанням може виглядати менш суворим, якщо ви захочете використовувати кольорові акценти, наприклад, змінивши передні накладки і підлокітники (доступно три основні кольори - Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey). Традиційно в МІНІ можна змінити панель приладів з боку пасажирського місця, наприклад, надавши їй один із запропонованих оригінальних стилів. І тут не обійшлося без креативу і данини коріння - стилізований дизайн передньої панелі унікального кольору Piano Black має підсвічування з дизайном вже знайомого «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Приголомшливий результат освітлення дороги вдалося отримати після використання нової технології матричного освітлення. Потужні світлові потоки вириваються з стильного дизайну світлодіодних фар. Фари поворотників забезпечують ідеальне освітлення збоку, що особливо важливо в умовах перетину мало або погано освітлюваних доріг (наприклад, за містом). Завдяки особливій конструкції фар, у вас є можливість бачити навіть ті частини дороги, які були б не видно в світлі інших фар, що істотно підвищує безпеку їзди в сутінках і темний час доби.

ОСВІТІТЬ ДЕНЬ.

Переосмисливши і видозмінивши дизайн передніх фар (так само світлодіодних), вийшло створити варіант більш сучасний і чистий. Денні ходові вогні так само мають світлодіодні миготливі індикатори. Вони укладені в коло, що підкреслює стильність дизайну фари (особливо виграшно виглядає чорний внутрішній корпус). Ви можете самі регулювати потужні налаштування як ближнього, так і дальнього світла для створення оптимальної видимості в умовах, що склалися. З такими варіантами і можливостями освітлення ви завжди будете готові до будь-якої подорожі.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

За динамічність зміни швидкості відповідає семиступінчаста коробка передач Steptronic. Максимально високоточна настройка системи електроніки, що відповідає за перемикання передач, здатна забезпечити плавне перемикання між передачами. За допомогою важеля селектора ви можете вибрати відповідний для вас варіант - ручне або автоматичне перемикання. Споживання палива та мінімізація викидів забезпечується завдяки використанню функції зупинки і запуску двигуна.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Моделі MINI Cooper SD і John Cooper Works вже встигли стати еталоном і підняли планку високих стандартів економічності і динаміки на абсолютно новий рівень. У них використовується автоматична 8-ми ступінчата коробка передач Steptronic, яка відповідає за плавне перемикання і забезпечує спортивний привід. Зменшення оборотів на високих швидкостях досягається завдяки наявності додаткових передач, що, в свою чергу, дозволяє використовувати потужність максимально ефективно. Функціональність Steptronic дозволяє водієві самому вибирати між двома варіантами - простим і легким автоматичним і хвилюючим контактним ручним перемиканням швидкостей. Приємна новина - тепер і моделі John Cooper Works і MINI Cooper SD можуть бути обладнані 8-міи ступінчатими коробками, які працюють в режимі автомат. Використання саме восьми передач дозволяє істотно зменшити різницю обертів двигуна між перемиканнями. Це дозволяє водієві та пасажирам отримувати максимальне задоволення і комфорт від потужного, але плавного прискорення.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Серед великого вибору налаштувань і змін зовнішнього вигляду кабріолетів Mini, пропонується можливість підкреслити свою індивідуальність і відчуття стилю, використовуючи можливість підбору із запропонованих варіантів дисків. Різні стилі спиць і обода що відрізняються за кольором, пропонуються як для легкосплавних дисків Roulette або Propeller Spoke, так і для нових по дизайну чорних Jet Black. Використовуючи конфігуратор ви зможете «приміряти» на свій МІНІ різні варіанти і визначити, який на ваш смак найкращий.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Водіння доступно в різноманітних режимах між екологічним і спортивним. Для розслабленої їзди рекомендовано використання режиму GREEN, який не тільки подарує комфорт, але і істотно заощадить паливо (за рахунок оптимізованої подачі пального і припинення подачі в той момент, коли ви знімаєте ногу з педалі газу). Щоб отримати максимум від потужності і можливостей Mini Cabrio, використовуйте режим SPORT. В цьому випадку ви отримаєте максимально чуйне управління і високе прискорення, але і гуркіт вихлопу стане більш звучним. Якщо ви хочете взяти найкраще від обох режимів, то можете зупинитися на MID і повноцінно насолоджуватися комфортною поїздкою за кермом.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

У базову комплектацію входить пакет Excitement Pack, в який входить фонове освітлення з можливістю настройки кольору в кабіні. Особливо це актуально для вечірнього і нічного часу доби, коли ви можете створити для себе в салоні атмосферу, точно відповідає вашому настрою.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ДИСПЛЕЮ MINI.

Створити настрій не тільки для потрібної атмосфери, але і для динаміки руху можна за допомогою світлодіодного кільця, що обрамляє центральний інструмент. М'яке свічення не тільки робить перебування в машині більш приємним, але і радує різноманітністю варіантів забарвлення. Дивно, що ця підсвітка ніби живе своїм життям, але в той же час чітко відчуває вас, реагуючи зміною кольору на всі події, наприклад, зміна режиму водіння, збільшення оборотів двигуна, дзвінок мобільного телефону і навіть зміна гучності музики в салоні. Якщо ви цінитель постыйності або любите якийсь колір найбільше, можете зафіксувати на ньому освытлення обрамлення і насолоджуватися світінням одного постійного відтінку.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

Найчастіше колір авто грає вирішальну роль для деяких покупців. Широка колірна гамма, пропонована для кузова, не обмежується базовими нудними відтінками і включає такі оригінальні кольори, як Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Gray. Який би вибір ви не зробили, колір гарантовано буде насиченим і унікальним.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ви можете додати кольору навіть в однотонні фарби інтер'єру і екстер'єру. Навіть незначні, здавалося б, дрібниці, можуть приємно підкреслити і доповнити загальний вигляд вашого МІНІ. Наприклад, додавши фарб у вигляді кольорових підлокітників або передніх накладок, ви зробите антураж більш цікавим.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Власники Міні Купера Кабріолета не повинні зупинятися на банальності. Тим більше, коли є можливість додати індивідуальності стилю своєму авто. Наприклад, декоративні планки і дверні еліпси доступні в шести варіантах кольору - Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, більш світлого тону Hazy Grey і Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Така кількість варіантів надасть вам непростий вибір, але зате відкриє можливості для особистої творчості і самовираження.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Не залишилися без уваги і стильні прикраси, які призначені для відносно незначних елементів - центральної стійки і дверних ручок. Декоративні панелі для них доступні в опціонних пакетах, наприклад, в дизайні Piano Black або Hazy Gray (актуально для обладнання моделей One і Cooper). Такі додавання в дизайн привнесуть витонченість і вишуканий блиск.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Через режим конфігуратора ви можете подивитися, як будуть виглядати декоративні кільця, розташовані на динаміках, повітряних каналах і перемикачі передач. У стандартній комплектації вони виконані в стильному кольорі Piano Black. Для надання більшої оригінальності та легкого блиску, ви можете використовувати хромовані елементи.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Безпечне і зручне управління здійснюється завдяки наявності проекційного дисплея, який допомагає стежити за дорогою за допомогою прозорого екрану, встановленого на приладовій панелі. На ньому виводиться вся актуальна, важлива і корисна для водія інформація, така як швидкість і навігаційні дані. Крім цього сюди виводяться дані, пов'язані з розвагами, зокрема ваше улюблене онлайн радіо або список обраних аудіозаписів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

У кабріолетах Mini вся необхідна дорожня інформація відображається в режимі реального часу. Це дозволить вам побудувати оптимально відповідаючий вашим потребам маршрут до пункту призначення, уникаючи заторів і пробок на шляху. Власна навігаційна система Connected інформує водія про можливе уповільнення потоку машин на автомагістралях міста і основних дорогах. А також ви отримаєте дані про те, чи вільна дорога попереду по ходу руху. Функція налаштована таким чином, щоб оповіщати не тільки про затори, а й про аварії, що трапились, дорожніх роботах через які може бути ускладнене або перекрито рух і т.д. Для Німеччини, Швейцарії, Франції та США доступний більш розширений функціонал по отриманню інформації про дорожній рух.

ПРОКЛАДАТИ КУРС.

Справжнім проривом стала поява власної професійної навігації MINI Navigation Professional (на даний момент вона доступна в якості опції). У конструкції вона представлена ​​повнокольоровим дисплеєм розміром 8,8 "з високою роздільною здатністю. Унікально те, що функціонал дозволяє здійснювати одночасне відображення двох завдань. Серед безперечних плюсів такі факти - тривимірна навігація, фото з супутника, управління за допомогою сенсора і цілих 25 Гб розваг. Така система гарантовано безвідмовно прокладе найоптимальніший і короткий шлях для вашого Mini Cabrio.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Добравшись до пункту призначення, вам може знадобитися допомога в парковці (особливо актуально в тих випадках, коли для парковки представлено тісне або обмежене місце). Ідеальний заїзд на позначене місце можливий за допомогою асистента. Велику впевненість дій додає можливість використання даних, отриманих з опціонної камери заднього виду, яка надає точну інформацію про видимість ззаду. Широке поле зору додасть впевненості при парковці навіть не самому впевненому водієві.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

Міні Купер Кабріолет дозволяє здійснювати під'єднання до гаджетів через Bluetooth. Це особливо зручно, коли є необхідність звільнити руки для водіння і одночасно обговорити по телефону важливі питання. Безпека прийому мобільних дзвінків пов'язане з використанням багатофункціонального рульового колеса, керованого сенсором контролера або системою голосового управління. Цей же функціонал дозволить прослуховувати вибрані аудіозаписи, одночасно з водінням виконувати необхідні офісні завдання і отримати швидкий доступ до списку контактів в смартфоні.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Багатофункціональне рульове колесо, що використовується в комплектації, здатне забезпечити прекрасне зчеплення з руками. Крім того, у нього прекрасний спортивний вид. Опції представлені досить широким функціоналом, що включає в себе такі корисні, як: стандартне управління смартфоном і аудіосистемою і використання голосових команд. Крім цього у вас є можливість з керма управляти круїз-контролем. Це дуже зручно, адже управлінням всьім відразу можна займатися, не знімаючи рук з керма і не відволікаючись від дороги.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Безпечне і зручне управління здійснюється завдяки наявності проекційного дисплея, який допомагає стежити за дорогою за допомогою прозорого екрану, встановленого на приладовій панелі. На ньому виводиться вся актуальна, важлива і корисна для водія інформація, така як швидкість і навігаційні дані. Крім цього сюди виводяться дані, пов'язані з розвагами, зокрема ваше улюблене онлайн радіо або список обраних аудіозаписів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

У кабріолетах Mini вся необхідна дорожня інформація відображається в режимі реального часу. Це дозволить вам побудувати оптимально відповідаючий вашим потребам маршрут до пункту призначення, уникаючи заторів і пробок на шляху. Власна навігаційна система Connected інформує водія про можливе уповільнення потоку машин на автомагістралях міста і основних дорогах. А також ви отримаєте дані про те, чи вільна дорога попереду по ходу руху. Функція налаштована таким чином, щоб оповіщати не тільки про затори, а й про аварії, що трапились, дорожніх роботах через які може бути ускладнене або перекрито рух і т.д. Для Німеччини, Швейцарії, Франції та США доступний більш розширений функціонал по отриманню інформації про дорожній рух.

ПРОКЛАДАТИ КУРС.

Справжнім проривом стала поява власної професійної навігації MINI Navigation Professional (на даний момент вона доступна в якості опції). У конструкції вона представлена ​​повнокольоровим дисплеєм розміром 8,8 "з високою роздільною здатністю. Унікально те, що функціонал дозволяє здійснювати одночасне відображення двох завдань. Серед безперечних плюсів такі факти - тривимірна навігація, фото з супутника, управління за допомогою сенсора і цілих 25 Гб розваг. Така система гарантовано безвідмовно прокладе найоптимальніший і короткий шлях для вашого Mini Cabrio.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Добравшись до пункту призначення, вам може знадобитися допомога в парковці (особливо актуально в тих випадках, коли для парковки представлено тісне або обмежене місце). Ідеальний заїзд на позначене місце можливий за допомогою асистента. Велику впевненість дій додає можливість використання даних, отриманих з опціонної камери заднього виду, яка надає точну інформацію про видимість ззаду. Широке поле зору додасть впевненості при парковці навіть не самому впевненому водієві.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

Міні Купер Кабріолет дозволяє здійснювати під'єднання до гаджетів через Bluetooth. Це особливо зручно, коли є необхідність звільнити руки для водіння і одночасно обговорити по телефону важливі питання. Безпека прийому мобільних дзвінків пов'язане з використанням багатофункціонального рульового колеса, керованого сенсором контролера або системою голосового управління. Цей же функціонал дозволить прослуховувати вибрані аудіозаписи, одночасно з водінням виконувати необхідні офісні завдання і отримати швидкий доступ до списку контактів в смартфоні.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Багатофункціональне рульове колесо, що використовується в комплектації, здатне забезпечити прекрасне зчеплення з руками. Крім того, у нього прекрасний спортивний вид. Опції представлені досить широким функціоналом, що включає в себе такі корисні, як: стандартне управління смартфоном і аудіосистемою і використання голосових команд. Крім цього у вас є можливість з керма управляти круїз-контролем. Це дуже зручно, адже управлінням всьім відразу можна займатися, не знімаючи рук з керма і не відволікаючись від дороги.

ІНФОРМАЦІЯ ТА РОЗВАГИ

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

До числа базових функцій відносяться: стандартне радіо з 16.2 см / 6.5-дюймовим дисплеєм, системою Bluetooth hands-free і інтерфейсом USB audio.

РАДІО MINI VISUAL BOOST.

Дисплей з функцією тачскрін - це радіо MINI Visual Boost з 16.2 см / 6.5-дюймовим дисплеєм, яким можна керувати за допомогою екрану з функцією тачскрін або контролером MINI.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI.

Навігаційна система високої якості представлена ​​16,2 см / 6,5-дюймовим дисплеєм, який в режимі реального часу відображає корисну інформацію про рух. Автоматичні оновлення доступні в режимі онлайн.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI з 8.8-дюймовим дисплеєм.

Розширений функціонал навігаційної системи відкриває нові буквально необмежені можливості - 22,4 см / 8,8-дюймовим дисплей з функцією роздільного екрану і тачскрін, другим портом USB і ергономічним контролером MINI Touch.

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

До числа базових функцій відносяться: стандартне радіо з 16.2 см / 6.5-дюймовим дисплеєм, системою Bluetooth hands-free і інтерфейсом USB audio.

РАДІО MINI VISUAL BOOST.

Дисплей з функцією тачскрін - це радіо MINI Visual Boost з 16.2 см / 6.5-дюймовим дисплеєм, яким можна керувати за допомогою екрану з функцією тачскрін або контролером MINI.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI.

Навігаційна система високої якості представлена ​​16,2 см / 6,5-дюймовим дисплеєм, який в режимі реального часу відображає корисну інформацію про рух. Автоматичні оновлення доступні в режимі онлайн.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI з 8.8-дюймовим дисплеєм.

Розширений функціонал навігаційної системи відкриває нові буквально необмежені можливості - 22,4 см / 8,8-дюймовим дисплей з функцією роздільного екрану і тачскрін, другим портом USB і ергономічним контролером MINI Touch.

БЕЗПЕКА

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

DTC (динамічний контроль тяги) здатний забезпечити кращий привід на будь-якому вигляді дорожнього покриття, в тому числі на піску і слизькій дорозі. DSC додає кабріолетам Міні спритності. При відхиленні автомобіля від заданого курсу, це автоматично виявиться інтелектуальними датчиками. Точно відкалібрована система, що відповідає за гальмування, додає гарантій безпеки - в разі необхідності до окремих коліс буде застосована додаткова сила, що особливо важливо при проходженні крутих віражів, особливо на високій швидкості.

НЕВИДИМИЙ ГІД.

MINI Driving Assistant - незамінний помічник для будь-якого водія. По суті, він служить додатковою парою очей і видає корисну інформацію, яка виходить в режимі реального часу. Для забезпечення комфортного і безпечного водіння, камера асистента відстежує вулиці по ходу руху авто і попереджає водія про потенційні небезпеки. Вбудована система розпізнавання дорожніх знаків попереджає про обмеження швидкості та інших необхідних правилах, які варто дотримуватися на конкретній ділянці дороги.

АКТИВНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Ваша безпека ― понад усе. Тому кожний автомобіль моделі Кабріолет MINI обладнаний невидимою захисною штангою, яка піднімається за долю секунди та дає вам та вашим пасажирам додатковий захист голови під час аварії з перекиданням. Її змонтовано за сидіннями та акуратно закрито елегантними накладками кольору Matt Black. Разом із жорсткою конструкцією кузова та міцними рамами ця система захисту створює безпечний відсік для людей на випадок перекидання автомобіля.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

DTC (динамічний контроль тяги) здатний забезпечити кращий привід на будь-якому вигляді дорожнього покриття, в тому числі на піску і слизькій дорозі. DSC додає кабріолетам Міні спритності. При відхиленні автомобіля від заданого курсу, це автоматично виявиться інтелектуальними датчиками. Точно відкалібрована система, що відповідає за гальмування, додає гарантій безпеки - в разі необхідності до окремих коліс буде застосована додаткова сила, що особливо важливо при проходженні крутих віражів, особливо на високій швидкості.

НЕВИДИМИЙ ГІД.

MINI Driving Assistant - незамінний помічник для будь-якого водія. По суті, він служить додатковою парою очей і видає корисну інформацію, яка виходить в режимі реального часу. Для забезпечення комфортного і безпечного водіння, камера асистента відстежує вулиці по ходу руху авто і попереджає водія про потенційні небезпеки. Вбудована система розпізнавання дорожніх знаків попереджає про обмеження швидкості та інших необхідних правилах, які варто дотримуватися на конкретній ділянці дороги.

АКТИВНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Ваша безпека ― понад усе. Тому кожний автомобіль моделі Кабріолет MINI обладнаний невидимою захисною штангою, яка піднімається за долю секунди та дає вам та вашим пасажирам додатковий захист голови під час аварії з перекиданням. Її змонтовано за сидіннями та акуратно закрито елегантними накладками кольору Matt Black. Разом із жорсткою конструкцією кузова та міцними рамами ця система захисту створює безпечний відсік для людей на випадок перекидання автомобіля.

РІВНІ ДИЗАЙНУ

SALT.

Цей рівень дизайну є основою для деяких інших. Він дозволяє оригінально оформити ваш хетчбек і перетворити його в особливе на вигляд авто. Не стримуйте свої пориви привнести в дизайн і оформлення свого МІНІ щось особливе і індивідуальне. У цьому рівні доступні килимки з велюру (в зручній для зберігання упаковці), бортовий комп'ютер і нетривіальне освітлення (лампа для читання, світло для привітання і освітлення дзеркал).

PEPPER.

На цьому рівні доступні цікаві аксесуари, які ідеально підкреслять статусність вашого автомобіля. Тут присутні всі елементи з рівня Salt, в добавок до яких пропонується спортивне рульове колесо і датчик дощу, який за певних погодних умовах підлаштовує фари і налаштовує склоочисники.

CHILI.

Дивовижні доповнення рівня Chili - це пікантні акценти, які додадуть вашому МІНІ особливо високої статусності і оригінальності. Тут пропонується поліпшена оббивка і передні світлодіодні фари. Так само ви можете розраховувати на спортивні сидіння для водія і переднього пасажира і шкіряне рульове колесо. В такому оновленому авто ви зможете відчути себе реальним гонщиком.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Ось як ви можете дійсно приправляти за допомогою дивовижної зброї та оголошувати про свою присутність скрізь, куди їдете. Ви отримуєте всі престижні та зручні особливості дизайну рівня Chili. Це дає вам найповніше втілення спортивного стилю, елементами якого, зокрема, є задній спойлер John Cooper Works, кермо, аеродинамічний комплект для кузова та 18-дюймові двоколірні колісні диски. Крім того, він включає повний пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади та засіб аналізу для поліпшення ваших водійських умінь і точності.

SALT.

Цей рівень дизайну є основою для деяких інших. Він дозволяє оригінально оформити ваш хетчбек і перетворити його в особливе на вигляд авто. Не стримуйте свої пориви привнести в дизайн і оформлення свого МІНІ щось особливе і індивідуальне. У цьому рівні доступні килимки з велюру (в зручній для зберігання упаковці), бортовий комп'ютер і нетривіальне освітлення (лампа для читання, світло для привітання і освітлення дзеркал).

PEPPER.

На цьому рівні доступні цікаві аксесуари, які ідеально підкреслять статусність вашого автомобіля. Тут присутні всі елементи з рівня Salt, в добавок до яких пропонується спортивне рульове колесо і датчик дощу, який за певних погодних умовах підлаштовує фари і налаштовує склоочисники.

CHILI.

Дивовижні доповнення рівня Chili - це пікантні акценти, які додадуть вашому МІНІ особливо високої статусності і оригінальності. Тут пропонується поліпшена оббивка і передні світлодіодні фари. Так само ви можете розраховувати на спортивні сидіння для водія і переднього пасажира і шкіряне рульове колесо. В такому оновленому авто ви зможете відчути себе реальним гонщиком.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Ось як ви можете дійсно приправляти за допомогою дивовижної зброї та оголошувати про свою присутність скрізь, куди їдете. Ви отримуєте всі престижні та зручні особливості дизайну рівня Chili. Це дає вам найповніше втілення спортивного стилю, елементами якого, зокрема, є задній спойлер John Cooper Works, кермо, аеродинамічний комплект для кузова та 18-дюймові двоколірні колісні диски. Крім того, він включає повний пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади та засіб аналізу для поліпшення ваших водійських умінь і точності.

MINI YOURS

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

За допомогою програми MINI Yours ви можете скористатися можливістю кастомізації настройки і зміни зовнішнього вигляду вашого МІНІ, додаючи власний стиль з використанням висококласних матеріалів. Впливайте на дизайн так, як хотілося б саме вам. Зміні підлягає максимум можливих аспектів - починаючи з вибору кольору лакофарбового покриття та вибору типу і кольору дисків до варіантів оббивки салону (кольору, матеріалу і текстури) і багато інш. В кінцевому підсумку в наших силах створити воістину унікальне творіння, яке буде відповідати вашому характеру і способу життя. Не обмежуйте свою уяву.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Традиційно виробник пропонує максимум варіантів індивідуальної настройки, пропонуючи елементи тільки з кращих матеріалів. Велика увага до деталей і максимально можливий вибір доповнень дозволяє вам вибирати буквально краще з кращого. Можливість індивідуального замовлення здатна надати шарму вашому МІНІ та виділити вас серед інших володарів аналогічних авто. Наприклад, до ваших послуг високоякісна шліфована шкіра з прикрасами і доповненнями (обшивкою). Вони не залишать байдужими ні вас, ні ваших пасажирів.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

Використовуючи оптимально підходящі і обов'язково якісні матеріали, виготовляється спортивне шкіряне рульове колесо (використовується особливо високоякісна шкіра). Майстерну роботу майстрів видно в кожній окремій деталі - все елементи шкіряного керма виготовляються вручну, аж до стібків. Щоб підкреслити оригінальність, для прострочки використовується матеріал контрастного кольору (під алюміній).

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Для оформлення поверхонь дверей і передньої панелі Міні Купер Кабріолет пропонується три варіанти. Dark Cottonwood - відповідає духу сучасності, але вельми класичний на вигляд. Fiber Alloy - являє собою оригінальне на вигляд і практичне в експлуатації алюмінієве покриття, яке додатково прикрашається візерунковою деревиною черешні. Off White - дозволяє домагатися максимальної елегантності інтер'єру (при створенні цього варіанту натхнення черпалося у виробах з англійської твердого фарфору).

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

За допомогою програми MINI Yours ви можете скористатися можливістю кастомізації настройки і зміни зовнішнього вигляду вашого МІНІ, додаючи власний стиль з використанням висококласних матеріалів. Впливайте на дизайн так, як хотілося б саме вам. Зміні підлягає максимум можливих аспектів - починаючи з вибору кольору лакофарбового покриття та вибору типу і кольору дисків до варіантів оббивки салону (кольору, матеріалу і текстури) і багато інш. В кінцевому підсумку в наших силах створити воістину унікальне творіння, яке буде відповідати вашому характеру і способу життя. Не обмежуйте свою уяву.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Традиційно виробник пропонує максимум варіантів індивідуальної настройки, пропонуючи елементи тільки з кращих матеріалів. Велика увага до деталей і максимально можливий вибір доповнень дозволяє вам вибирати буквально краще з кращого. Можливість індивідуального замовлення здатна надати шарму вашому МІНІ та виділити вас серед інших володарів аналогічних авто. Наприклад, до ваших послуг високоякісна шліфована шкіра з прикрасами і доповненнями (обшивкою). Вони не залишать байдужими ні вас, ні ваших пасажирів.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

Використовуючи оптимально підходящі і обов'язково якісні матеріали, виготовляється спортивне шкіряне рульове колесо (використовується особливо високоякісна шкіра). Майстерну роботу майстрів видно в кожній окремій деталі - все елементи шкіряного керма виготовляються вручну, аж до стібків. Щоб підкреслити оригінальність, для прострочки використовується матеріал контрастного кольору (під алюміній).

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Для оформлення поверхонь дверей і передньої панелі Міні Купер Кабріолет пропонується три варіанти. Dark Cottonwood - відповідає духу сучасності, але вельми класичний на вигляд. Fiber Alloy - являє собою оригінальне на вигляд і практичне в експлуатації алюмінієве покриття, яке додатково прикрашається візерунковою деревиною черешні. Off White - дозволяє домагатися максимальної елегантності інтер'єру (при створенні цього варіанту натхнення черпалося у виробах з англійської твердого фарфору).

ПРИМІТКИ

* Ціна є незобов'язальною рекомендацією виробника (включає ПДВ, не включає транспортні витрати). У тексті можливі помилки та зміни. Ваш дилер MINI із задоволенням надасть вам зобов'язальну інформацію про ціни.