СХОЖИЙ. ЗНАЙОМИЙ. АЛЕ ІНШИЙ.

П'ЯТИДВЕРНИЙ ХЕТЧБЕК MINI.

Оригінальна ікона стилю ― нині в новому обліку для їзди в сучасному місті. Поєднуючи характерний для MINI привабливий вигляд з більшою кількістю дверей, більшою внутрішньою висотою та більшим простором для ніг, цей надійний п'ятидверний хетчбек змінює зовнішній вигляд міст, доріг і паркувальних майданчиків у всьому світі. Ваші можливості налаштування практично нескінченні. Це дозволяє вам одержувати більше в авто та від авто, не жертвуючи динамічним перегоновим керуванням, яким відомий MINI.

 ІСТИННИЙ КУЛЬТОВИЙ MINI. З П

ІСТИННИЙ КУЛЬТОВИЙ MINI. З П'ЯТЬМА ДВЕРИМА.

ОСОБЛИВОСТІ

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ В САЛОНІ.

Сідаючи в цю модель, ви відразу ж відкриваєте для себе просторість салону, в якому збільшена не тільки висота, але і розширено простір для ніг. Це дозволить більш комфортно почувати себе в дорозі. Причому це стосується як пасажирів передніх сидінь, так і задніх. Маючи всього лише на 16 сантиметрів довжини більше, ніж в трехдверної моделі, п'ятидверний MINI використовує отриману перевагу вкрай мудро. Так, наприклад, багажник отримав обсяг в 941 літр, що дозволить вам взяти в дорогу необхідне і не пожертвувати гоночними властивостями MINI.

ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ОСВІТЛЕННЯ.

Використання матричних світлодіодних інноваційних фар, забезпечує прекрасну видимість і, як наслідок, досягається чудовий рівень безпеки водіння. Максимальна ефективність проявляється в разі, коли включене дальнє світло. Камери, вбудовані в дзеркала заднього виду, реагують на зустрічні автомобілі і підлаштовують освітлення. Так, наприклад, можуть включатися або вимикатися від одного до чотирьох сегментів фар. Таким чином досягається відмінне освітлення, а водіям не доводиться відволікатися.

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДИЗАЙН.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Британський прапор «Юніон Джек» символізує собою історію країни, тривалу і багату, точно також, як і MINI. Використання прапора «Юніон Джек» в задніх фарах автомобіля створює приголомшливий дизайн. Особливого шарму додає оточення прапора хромованим кільцем у вигляді літери «C».

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Відомий логотип MINI з крилами, відображає спадщину і історію бренду. Сьогодні він був трохи модернізований - трохи зменшений, а в крилах зроблені прорізи, щоб колір кузова проступав через них і виходив відмінний контраст. До того ж, сідати в MINI тепер стало ще більш приємно за рахунок того, що емблема автомобіля проектується з дверей променем світла і відображається на підлозі, як би вітаючи вас.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Кожен може взяти участь у створенні неповторного дизайну салону автомобіля, що купується, що робить ажіотаж від його очікування ще більшим. Крім нашого стандартного кольору Carbon Black ви можете змінити колірну гамму таких елементів, як: кольорові лінії, передні накладки і підлокітники. Вибирати можна з таких кольорів, як Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey. Зберігаючи кращі традиції MINI ви можете привносити частинку свого стилю і бачення в інтер'єр салону з пасажирської сторони. Передня панель, виконана в кольорі Piano Black має підсвічування і володіє сучасним і стильним дизайном, в якому знайшов своє відображення британський прапор «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Вдосконалені фари надають не тільки вибагливий дизайн вашому MINI, але і оснащують його сучасними технологіями матричного освітлення. При здійсненні поворотів світлодіодні фари розподіляють освітлення таким чином, щоб висвітлити навіть самі слабоосвітлені ділянки. Такий адаптивний розподіл світла забезпечує відмінну видимість і прекрасну безпеку водіння. Унікальність зовнішнього вигляду фар доповнюється стильними індикаторами поворотів, виконаних в білому кольорі.

ОСВІТЛЮЮЧИ СВІЙ ШЛЯХ.

На сьогоднішній день конструкція і дизайн фар були нами переосмислені. Результатом чого стало надання їм більш сучасного дизайну і зовнішнього вигляду. Фара круглої форми поміщена в чорного кольору круглий корпус, що підкреслює стиль MINI, а ходові вогні мають індикатори, які блимають в колі. Потужні і гнучкі настройки освітлення дозволили нам добитися чудової видимості і відмінної безпеки водіння. Світло включене - пора вирушати в дорогу.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

Використовувана семиступінчаста коробка робить процес перемикання передач вкрай динамічним. В системі використовується точна настройка електронної системи перемикання передач, що забезпечує максимальну плавність. При цьому на важелі селектора перемикання ви можете вибрати режим як автоматичний, так і ручний. Крім того, за допомогою важеля ви можете зупинити або запустити двигун, що робить поїздку максимально економічною. За рахунок цього знижується споживання палива і, як наслідок, скорочуються шкідливі викиди.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

У моделях MINI Cooper SD і John Cooper Works, що задають зовсім нові стандарти динаміки їзди і економічності споживаного палива, обладнуються інноваційною восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic. Вона забезпечує більш плавне і спортивне перемикання передач. Збільшена кількість передач призводить до того, що на високих швидкостях знижується кількість обертів двигуна. Це дозволяє максимально ефективно і оптимально використовувати потужність автомобіля і отримувати задоволення від прискорення. Завдяки функціям вибору між автоматичним і ручним перемиканням передач, ви можете отримати максимальне задоволення від їзди. Також присутня можливість зупинки і запуску двигуна прямо з важеля перемикання передач. Це дозволить зробити їзду більш економічною, а також скоротити кількість шкідливих викидів.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Відрізняються унікальністю відчуття, одержувані від їзди на MINI стандартних моделей. Але, якщо ви хочете отримати більше емоцій і висловити свій стиль, то скористайтеся можливістю персоналізації свого MINI. Не важливо, яким дискам ви віддаєте перевагу - легкосплавним (Roulette, Propeller Spoke) або шліфованим (Rail Spoke). Ми можемо вам запропонувати безліч варіантів дисків, що відрізняються сучасним дизайном. Це дозволить привнести в MINI частинку вашої індивідуальності і креативності. Щоб визначитися з вибором, загляньте в конфігуратор, який дозволить приміряти будь-які диски і зробити правильний вибір.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Путешествуя на MINI вы можете получать настоящее наслаждение, выбирая режимы езды. Так, например, вам доступны режимы Green, Sport и золотая середина режим MID. Если у вас возникло желание слегка расслабиться в дороге, то идеальным решением станет режим Green. В этом режиме, когда убирается нога с педали газа, происходит отключение двигателя. Также происходит оптимизация подачи топлива, что сказывается на его экономии. Более отзывчивое ускорение и управление автомобилем достигается в режиме Sport. В этом режиме даже предусмотрено увеличение звука выхлопа, чтобы вы могли себя почувствовать за рулем настоящего гоночного автомобиля. Режим MID устанавливает средние настройки и обеспечит максимальный комфорт.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Модель п'ятидверного хетчбека поставляється з пакетом MINI Excitement Pack. У нього входить фонове освітлення, яке ви можете налаштовувати під свій настрій. Ліхтарі міста, які горять за вікнами вашого MINI особливо підкреслять внутрішнє підсвічування і створять по-справжньому дивовижну атмосферу в салоні.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ MINI.

Дивовижне світлодіодне кільце, яке обрамляє центральний інструмент МИНИ, становить компанію водієві під час їзди. При цьому кільце володіє власним настроєм, змінюючи свій колір залежно від змін, що відбуваються з автомобілем. Так, наприклад, колір світіння зміниться, якщо ви поміняєте режим водіння, прискоритеся, збільшите гучність музики або відповісте на вхідний дзвінок. Але, при цьому ви можете відключити зміну кольору, виставивши якийсь один в налаштуваннях.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

До стандартних кольорів виконання MINI ми додали яскраві, вражаючі фарби. Зустрічайте: Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Gray. Вибираючи будь-який з цих кольорів, ви зробите свій MINI ще більш яскравим, стильним і індивідуальним. Вибирайте колір серед запропонованої палітри як стандартних кольорів, так і опціональних.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Почуття очікування автомобіля може бути ще більш хвилюючим, якщо ви докладете власну руку і почуття смаку і стилю до колірного оформлення MINI. Ви можете вплинути на забарвлення кольорових смуг, передніх накладок і підлокітників, зупинившись на стандартному кольорі Carbon Black або вибравши один з таких кольорів, як: Malt Brown, Glowing Red, Satellite Gray.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Ви можете уважно подивитися на поверхні MINI і самостійно внести коригування в їх оформлення. Вибрати можна з таких кольорів, як: Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, більш світлого тону Hazy Grey і Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Вибрати із запропонованих кольорів досить складно, але пам'ятайте, що який би колір ви б не вибрали, він буде виглядати неймовірно чудово.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Декоративні планки і дверні ручки - це стильні прикраси салону, які роблять його ще більш привабливим. Ці елементи в стилі Piano Black поставляються з опціональними поверхнями. Для моделей MINI One і Cooper ці моделі можуть бути доступні в дизайні Hazy Gray. Для моделей Cooper S і JCW дизайн Piano Black є стандартним. Завдяки йому в салоні з'являється витончений блиск на всіх поверхнях, куди не впав би ваш погляд.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Завершальним штрихом дивного дизайну інтер'єру салону є кільця, розміщені на повітряних каналах, динаміках і важелі перемикача передач. Стандартним кольором для всіх моделей пропонується Piano Black. Також ви можете додати додаткової привабливості всім компонентами вибравши колір Chrome. Щоб отримати кільця в цьому кольорі, виберіть опцію «Chrome Line Interior» в конфігураторі.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Британський прапор «Юніон Джек» символізує собою історію країни, тривалу і багату, точно також, як і MINI. Використання прапора «Юніон Джек» в задніх фарах автомобіля створює приголомшливий дизайн. Особливого шарму додає оточення прапора хромованим кільцем у вигляді літери «C».

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Відомий логотип MINI з крилами, відображає спадщину і історію бренду. Сьогодні він був трохи модернізований - трохи зменшений, а в крилах зроблені прорізи, щоб колір кузова проступав через них і виходив відмінний контраст. До того ж, сідати в MINI тепер стало ще більш приємно за рахунок того, що емблема автомобіля проектується з дверей променем світла і відображається на підлозі, як би вітаючи вас.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Кожен може взяти участь у створенні неповторного дизайну салону автомобіля, що купується, що робить ажіотаж від його очікування ще більшим. Крім нашого стандартного кольору Carbon Black ви можете змінити колірну гамму таких елементів, як: кольорові лінії, передні накладки і підлокітники. Вибирати можна з таких кольорів, як Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey. Зберігаючи кращі традиції MINI ви можете привносити частинку свого стилю і бачення в інтер'єр салону з пасажирської сторони. Передня панель, виконана в кольорі Piano Black має підсвічування і володіє сучасним і стильним дизайном, в якому знайшов своє відображення британський прапор «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Вдосконалені фари надають не тільки вибагливий дизайн вашому MINI, але і оснащують його сучасними технологіями матричного освітлення. При здійсненні поворотів світлодіодні фари розподіляють освітлення таким чином, щоб висвітлити навіть самі слабоосвітлені ділянки. Такий адаптивний розподіл світла забезпечує відмінну видимість і прекрасну безпеку водіння. Унікальність зовнішнього вигляду фар доповнюється стильними індикаторами поворотів, виконаних в білому кольорі.

ОСВІТЛЮЮЧИ СВІЙ ШЛЯХ.

На сьогоднішній день конструкція і дизайн фар були нами переосмислені. Результатом чого стало надання їм більш сучасного дизайну і зовнішнього вигляду. Фара круглої форми поміщена в чорного кольору круглий корпус, що підкреслює стиль MINI, а ходові вогні мають індикатори, які блимають в колі. Потужні і гнучкі настройки освітлення дозволили нам добитися чудової видимості і відмінної безпеки водіння. Світло включене - пора вирушати в дорогу.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

Використовувана семиступінчаста коробка робить процес перемикання передач вкрай динамічним. В системі використовується точна настройка електронної системи перемикання передач, що забезпечує максимальну плавність. При цьому на важелі селектора перемикання ви можете вибрати режим як автоматичний, так і ручний. Крім того, за допомогою важеля ви можете зупинити або запустити двигун, що робить поїздку максимально економічною. За рахунок цього знижується споживання палива і, як наслідок, скорочуються шкідливі викиди.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

У моделях MINI Cooper SD і John Cooper Works, що задають зовсім нові стандарти динаміки їзди і економічності споживаного палива, обладнуються інноваційною восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач Steptronic. Вона забезпечує більш плавне і спортивне перемикання передач. Збільшена кількість передач призводить до того, що на високих швидкостях знижується кількість обертів двигуна. Це дозволяє максимально ефективно і оптимально використовувати потужність автомобіля і отримувати задоволення від прискорення. Завдяки функціям вибору між автоматичним і ручним перемиканням передач, ви можете отримати максимальне задоволення від їзди. Також присутня можливість зупинки і запуску двигуна прямо з важеля перемикання передач. Це дозволить зробити їзду більш економічною, а також скоротити кількість шкідливих викидів.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Відрізняються унікальністю відчуття, одержувані від їзди на MINI стандартних моделей. Але, якщо ви хочете отримати більше емоцій і висловити свій стиль, то скористайтеся можливістю персоналізації свого MINI. Не важливо, яким дискам ви віддаєте перевагу - легкосплавним (Roulette, Propeller Spoke) або шліфованим (Rail Spoke). Ми можемо вам запропонувати безліч варіантів дисків, що відрізняються сучасним дизайном. Це дозволить привнести в MINI частинку вашої індивідуальності і креативності. Щоб визначитися з вибором, загляньте в конфігуратор, який дозволить приміряти будь-які диски і зробити правильний вибір.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Путешествуя на MINI вы можете получать настоящее наслаждение, выбирая режимы езды. Так, например, вам доступны режимы Green, Sport и золотая середина режим MID. Если у вас возникло желание слегка расслабиться в дороге, то идеальным решением станет режим Green. В этом режиме, когда убирается нога с педали газа, происходит отключение двигателя. Также происходит оптимизация подачи топлива, что сказывается на его экономии. Более отзывчивое ускорение и управление автомобилем достигается в режиме Sport. В этом режиме даже предусмотрено увеличение звука выхлопа, чтобы вы могли себя почувствовать за рулем настоящего гоночного автомобиля. Режим MID устанавливает средние настройки и обеспечит максимальный комфорт.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Модель п'ятидверного хетчбека поставляється з пакетом MINI Excitement Pack. У нього входить фонове освітлення, яке ви можете налаштовувати під свій настрій. Ліхтарі міста, які горять за вікнами вашого MINI особливо підкреслять внутрішнє підсвічування і створять по-справжньому дивовижну атмосферу в салоні.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ MINI.

Дивовижне світлодіодне кільце, яке обрамляє центральний інструмент МИНИ, становить компанію водієві під час їзди. При цьому кільце володіє власним настроєм, змінюючи свій колір залежно від змін, що відбуваються з автомобілем. Так, наприклад, колір світіння зміниться, якщо ви поміняєте режим водіння, прискоритеся, збільшите гучність музики або відповісте на вхідний дзвінок. Але, при цьому ви можете відключити зміну кольору, виставивши якийсь один в налаштуваннях.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

До стандартних кольорів виконання MINI ми додали яскраві, вражаючі фарби. Зустрічайте: Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Gray. Вибираючи будь-який з цих кольорів, ви зробите свій MINI ще більш яскравим, стильним і індивідуальним. Вибирайте колір серед запропонованої палітри як стандартних кольорів, так і опціональних.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Почуття очікування автомобіля може бути ще більш хвилюючим, якщо ви докладете власну руку і почуття смаку і стилю до колірного оформлення MINI. Ви можете вплинути на забарвлення кольорових смуг, передніх накладок і підлокітників, зупинившись на стандартному кольорі Carbon Black або вибравши один з таких кольорів, як: Malt Brown, Glowing Red, Satellite Gray.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Ви можете уважно подивитися на поверхні MINI і самостійно внести коригування в їх оформлення. Вибрати можна з таких кольорів, як: Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, більш світлого тону Hazy Grey і Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Вибрати із запропонованих кольорів досить складно, але пам'ятайте, що який би колір ви б не вибрали, він буде виглядати неймовірно чудово.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Декоративні планки і дверні ручки - це стильні прикраси салону, які роблять його ще більш привабливим. Ці елементи в стилі Piano Black поставляються з опціональними поверхнями. Для моделей MINI One і Cooper ці моделі можуть бути доступні в дизайні Hazy Gray. Для моделей Cooper S і JCW дизайн Piano Black є стандартним. Завдяки йому в салоні з'являється витончений блиск на всіх поверхнях, куди не впав би ваш погляд.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Завершальним штрихом дивного дизайну інтер'єру салону є кільця, розміщені на повітряних каналах, динаміках і важелі перемикача передач. Стандартним кольором для всіх моделей пропонується Piano Black. Також ви можете додати додаткової привабливості всім компонентами вибравши колір Chrome. Щоб отримати кільця в цьому кольорі, виберіть опцію «Chrome Line Interior» в конфігураторі.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Встановлений відразу ж за кермом, на рівні очей водія проекційний дисплей допомагає не відволікатися від дороги і при цьому отримувати безліч корисної інформації. Так, наприклад, ви можете бачити на екрані швидкість руху, навігацію і т.д. Завдяки цьому екрану досягається додаткова безпека руху.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

Завдяки даній системі ви отримуєте актуальну інформацію про пробки, затори на дорогах, аваріях на шляху проходження і т.д. Завдяки наявності системи MINI Connected і навігаційної системи RTTI водій отримує максимально повну інформацію про завантаженість доріг. Система функціонує в щільному зв'язку з тими містами, які знаходяться в районі вашого перебування. Дана система працює тільки на території Німеччини, Швейцарії, Франції, США. Відвідайте наш MINI Connected Store, і ми розповімо вам про можливі спеціальні пропозиції та можливості отримання безкоштовного пробного періоду.

ПРОКЛАДАТИ КУРС.

Професійна навігаційна система, встановлена в MINI - це величезний прорив. Отримати цю навігаційну систему можна за додаткову плату. У комплекті поставляється повноколірний дисплей розміром 8,8 дюймів. Велике розширення екрана дозволяє отримувати якісну картинку. При цьому екран можна розділити на дві частини, щоб відображалися відразу кілька завдань. Так, наприклад, ви можете бачити на екрані відразу тривимірну навігацію і супутникові знімки. Довірте прокладку курсу системі і насолоджуйтеся подорожжю.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Після приїзду на місце призначення здійснити парковку стане значно простіше, завдяки наявності асистента парковки. Камера заднього виду (доступна опціонально) забезпечує відмінний огляд і чітку картинку, яка дозволяє позбутися від постійного вертіння головою при парковці в вузьких і тісних місцях. Наявність камери дозволить набагато більш впевнено виконувати всі необхідні дії.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

MINI оснащений Bluetooth для зв'язку з будь-якими гаджетами. Наявність такої системи звільняє руки і дозволяє вільно відповідати на дзвінки, а також отримати повний доступ до всіх функцій смартфона або будь-якого іншого гаджета. Все це забезпечується завдяки багатофункціональному керму, який дозволяє керувати всіма функціями смартфона.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Кермо, здатне не тільки виконувати велику кількість функцій, але ще і забезпечує надійне зчеплення з руками, а також прекрасно підкреслює спортивний стиль MINI. Серед функцій, які здатне виконувати кермо є, наприклад, такі: легке управління як телефоном, так і аудіосистемою, обробка голосових команд. Все це знаходиться всього в декількох сантиметрах від ваших пальців рук, які перебувають на кермі.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Встановлений відразу ж за кермом, на рівні очей водія проекційний дисплей допомагає не відволікатися від дороги і при цьому отримувати безліч корисної інформації. Так, наприклад, ви можете бачити на екрані швидкість руху, навігацію і т.д. Завдяки цьому екрану досягається додаткова безпека руху.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

Завдяки даній системі ви отримуєте актуальну інформацію про пробки, затори на дорогах, аваріях на шляху проходження і т.д. Завдяки наявності системи MINI Connected і навігаційної системи RTTI водій отримує максимально повну інформацію про завантаженість доріг. Система функціонує в щільному зв'язку з тими містами, які знаходяться в районі вашого перебування. Дана система працює тільки на території Німеччини, Швейцарії, Франції, США. Відвідайте наш MINI Connected Store, і ми розповімо вам про можливі спеціальні пропозиції та можливості отримання безкоштовного пробного періоду.

ПРОКЛАДАТИ КУРС.

Професійна навігаційна система, встановлена в MINI - це величезний прорив. Отримати цю навігаційну систему можна за додаткову плату. У комплекті поставляється повноколірний дисплей розміром 8,8 дюймів. Велике розширення екрана дозволяє отримувати якісну картинку. При цьому екран можна розділити на дві частини, щоб відображалися відразу кілька завдань. Так, наприклад, ви можете бачити на екрані відразу тривимірну навігацію і супутникові знімки. Довірте прокладку курсу системі і насолоджуйтеся подорожжю.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Після приїзду на місце призначення здійснити парковку стане значно простіше, завдяки наявності асистента парковки. Камера заднього виду (доступна опціонально) забезпечує відмінний огляд і чітку картинку, яка дозволяє позбутися від постійного вертіння головою при парковці в вузьких і тісних місцях. Наявність камери дозволить набагато більш впевнено виконувати всі необхідні дії.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

MINI оснащений Bluetooth для зв'язку з будь-якими гаджетами. Наявність такої системи звільняє руки і дозволяє вільно відповідати на дзвінки, а також отримати повний доступ до всіх функцій смартфона або будь-якого іншого гаджета. Все це забезпечується завдяки багатофункціональному керму, який дозволяє керувати всіма функціями смартфона.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Кермо, здатне не тільки виконувати велику кількість функцій, але ще і забезпечує надійне зчеплення з руками, а також прекрасно підкреслює спортивний стиль MINI. Серед функцій, які здатне виконувати кермо є, наприклад, такі: легке управління як телефоном, так і аудіосистемою, обробка голосових команд. Все це знаходиться всього в декількох сантиметрах від ваших пальців рук, які перебувають на кермі.

ІНФОРМАЦІЯ ТА РОЗВАГИ

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

Радіо, що володіє стандартним набором функцій: дисплей 6,5 дюйма, Bluetooth, USB аудіо.

РАДІО MINI VISUAL BOOST.

Дана модель радіо має 6,5 дюймовий дисплей з підтримкою функції тачскрін. Управління можливо як за допомогою тачскрін, так і за допомогою контролера MINI.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI.

Навігаційна система відображає на 6,5 дюймовому екрані всю інформацію про рух, пробки і т.д., яка оновлюється в режимі онлайн.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI з 8.8-дюймовим дисплеєм.

Дана система має велику кількість функцій в порівнянні з 6,5 дюймовим екраном. Можливість поділу екрана на 2 частини, тачскрін, додатковий порт USB, а також ергономічний контролер MINI Touch.

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

Радіо, що володіє стандартним набором функцій: дисплей 6,5 дюйма, Bluetooth, USB аудіо.

РАДІО MINI VISUAL BOOST.

Дана модель радіо має 6,5 дюймовий дисплей з підтримкою функції тачскрін. Управління можливо як за допомогою тачскрін, так і за допомогою контролера MINI.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI.

Навігаційна система відображає на 6,5 дюймовому екрані всю інформацію про рух, пробки і т.д., яка оновлюється в режимі онлайн.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI з 8.8-дюймовим дисплеєм.

Дана система має велику кількість функцій в порівнянні з 6,5 дюймовим екраном. Можливість поділу екрана на 2 частини, тачскрін, додатковий порт USB, а також ергономічний контролер MINI Touch.

БЕЗПЕКА

НЕВИДИМИЙ ГІД.

Асистент водіння дозволяє водієві обзавестися додатковою парою очей. Завдяки цьому забезпечується висока ступінь комфорту і безпеки. Встановлені камери, безперервно стежать за вулицями і передають сигнали системам попередження про пішоходів і запобігання аварії. При виникненні небезпеки або аварійної ситуації, активізується гальмо. Також передаються сигнали системі розпізнавання дорожніх знаків, і вона інформує водія про обмеження швидкості, заборони обгону і т.д.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

Дана система додає MINI спритності, завдяки тому, що значно підвищується стійкість і керованість на всіх видах поверхонь. Це забезпечується навіть на слизьких і піщаних ділянках дороги. Принцип дії цієї системи полягає в тому, що при найменшому відхиленні від курсу датчики це виявляють. Ретельно відкалібрована система гальмування прикладає додаткову силу на ті колеса, на які необхідно, щоб відкоригувати курс. Також ця система дозволяє значно динамічніше проходити повороти і вписуватися в складні криві.

НЕВИДИМИЙ ГІД.

Асистент водіння дозволяє водієві обзавестися додатковою парою очей. Завдяки цьому забезпечується висока ступінь комфорту і безпеки. Встановлені камери, безперервно стежать за вулицями і передають сигнали системам попередження про пішоходів і запобігання аварії. При виникненні небезпеки або аварійної ситуації, активізується гальмо. Також передаються сигнали системі розпізнавання дорожніх знаків, і вона інформує водія про обмеження швидкості, заборони обгону і т.д.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

Дана система додає MINI спритності, завдяки тому, що значно підвищується стійкість і керованість на всіх видах поверхонь. Це забезпечується навіть на слизьких і піщаних ділянках дороги. Принцип дії цієї системи полягає в тому, що при найменшому відхиленні від курсу датчики це виявляють. Ретельно відкалібрована система гальмування прикладає додаткову силу на ті колеса, на які необхідно, щоб відкоригувати курс. Також ця система дозволяє значно динамічніше проходити повороти і вписуватися в складні криві.

РІВНІ ДИЗАЙНУ

SALT.

До стандартного дизайну MINI ви можете додати приправ у вигляді дизайну рівня Salt. У нього входять килимки, виконані з велюру. До них додається упаковка для зберігання. Так само в цей дизайн входить бортовий комп'ютер, прекрасне опціональне внутрішнє освітлення, до якого входить вітальне світло, лампи для читання, відмінне освітлення дзеркал.

PEPPER.

Даний рівень дизайну дозволяє отримати на вибір цікаві аксесуари. Вони дозволять вам додати до вашого MINI ще більше смаку і стилю. Pepper включає в себе все те ж саме, що входить і в рівень дизайну Salt, але ще і додаткові аксесуари. Наприклад, шкіряне спортивне кермо, датчик дощу, що забезпечує автоматичне налаштування фар і склоочисників для підвищеного рівня безпеки і комфорту.

CHILI.

Додатки доступні в дизайні Chili додають гостроти в MINI. До того, що доступно в дизайнах Salt і Pepper додаються поліпшена оббивка, світлодіодні фари, передні спортивні сидіння, а також естетичні сплави. Все це додає відчуттям від водіння ефект присутності на гоночному треку.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Купуючи модель в дизайні John Cooper Works Chili, ви зможете голосно заявити про себе і загальну увагу вам забезпечено. Все, що є в дизайні Chili ви отримуєте і в цьому дизайні, але також ще додаються такі компоненти, як спортивний спойлер John Cooper Works, шкіряне спортивне кермо, аеродинамічний комплект, а також 18 дюймові двоколірні диски. Також в комплект входить пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади й засоби, які проводять аналіз ваших умінь і навичок водіння, що дозволяють значно їх поліпшити.

SALT.

До стандартного дизайну MINI ви можете додати приправ у вигляді дизайну рівня Salt. У нього входять килимки, виконані з велюру. До них додається упаковка для зберігання. Так само в цей дизайн входить бортовий комп'ютер, прекрасне опціональне внутрішнє освітлення, до якого входить вітальне світло, лампи для читання, відмінне освітлення дзеркал.

PEPPER.

Даний рівень дизайну дозволяє отримати на вибір цікаві аксесуари. Вони дозволять вам додати до вашого MINI ще більше смаку і стилю. Pepper включає в себе все те ж саме, що входить і в рівень дизайну Salt, але ще і додаткові аксесуари. Наприклад, шкіряне спортивне кермо, датчик дощу, що забезпечує автоматичне налаштування фар і склоочисників для підвищеного рівня безпеки і комфорту.

CHILI.

Додатки доступні в дизайні Chili додають гостроти в MINI. До того, що доступно в дизайнах Salt і Pepper додаються поліпшена оббивка, світлодіодні фари, передні спортивні сидіння, а також естетичні сплави. Все це додає відчуттям від водіння ефект присутності на гоночному треку.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Купуючи модель в дизайні John Cooper Works Chili, ви зможете голосно заявити про себе і загальну увагу вам забезпечено. Все, що є в дизайні Chili ви отримуєте і в цьому дизайні, але також ще додаються такі компоненти, як спортивний спойлер John Cooper Works, шкіряне спортивне кермо, аеродинамічний комплект, а також 18 дюймові двоколірні диски. Також в комплект входить пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади й засоби, які проводять аналіз ваших умінь і навичок водіння, що дозволяють значно їх поліпшити.

MINI YOURS

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

Якщо ви хочете отримати максимально індивідуальний MINI, то скористайтеся фантастичними можливостями для кастомізації за допомогою програми MINI Yours. Завдяки цій програмі ви зможете вибрати найбільш якісні матеріали, різні кольори оформлення салону і декоративних панелей, кращі лакофарбові покриття, легкосплавні диски і багато іншого. Дайте волю своїй фантазії і здійсніть всі свої бажання, щоб отримати максимально індивідуалізований MINI.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Оббивка сидінь - вкрай важливий нюанс, проходити повз якого не варто, якщо ви хочете отримати по-справжньому стильний MINI. Наша програма MINI Yours особливу увагу приділяє найдрібнішим деталям, до яких відноситься і оббивка сидінь. Вибираючи цю опцію, ви отримуєте оббивку з шліфованої шкіри з дивовижними і розкішними прикрасами.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

У нашій програмі ми надаємо тільки найякісніші матеріали, які дозволять вам отримати неймовірно стильний MINI. Так, наприклад, для виготовлення керма використана найякісніша шкіра, при цьому викликає особливий захват наявність стібків в алюмінієвому кольорі.

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Щоб створити салон преміум-класу ми пропонуємо для дверних і передніх панелей три варіанти поверхонь. Для любителів класики ідеально підійде поверхня Dark Cottonwood. Це додасть класиці сучасного вигляду. Покриття що на вигляд нагадує англійський твід і прикрашене візерунком дерево черешні. Покриття Fiber Alloy виконано з алюмінію і зробить дизайн салону неймовірним. Якщо ж ви хочете додати салону елегантність, то вибирайте покриття в стилі Off White. Творці при виготовленні цих поверхонь надихалися англійською твердою порцеляною.

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

Якщо ви хочете отримати максимально індивідуальний MINI, то скористайтеся фантастичними можливостями для кастомізації за допомогою програми MINI Yours. Завдяки цій програмі ви зможете вибрати найбільш якісні матеріали, різні кольори оформлення салону і декоративних панелей, кращі лакофарбові покриття, легкосплавні диски і багато іншого. Дайте волю своїй фантазії і здійсніть всі свої бажання, щоб отримати максимально індивідуалізований MINI.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Оббивка сидінь - вкрай важливий нюанс, проходити повз якого не варто, якщо ви хочете отримати по-справжньому стильний MINI. Наша програма MINI Yours особливу увагу приділяє найдрібнішим деталям, до яких відноситься і оббивка сидінь. Вибираючи цю опцію, ви отримуєте оббивку з шліфованої шкіри з дивовижними і розкішними прикрасами.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

У нашій програмі ми надаємо тільки найякісніші матеріали, які дозволять вам отримати неймовірно стильний MINI. Так, наприклад, для виготовлення керма використана найякісніша шкіра, при цьому викликає особливий захват наявність стібків в алюмінієвому кольорі.

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Щоб створити салон преміум-класу ми пропонуємо для дверних і передніх панелей три варіанти поверхонь. Для любителів класики ідеально підійде поверхня Dark Cottonwood. Це додасть класиці сучасного вигляду. Покриття що на вигляд нагадує англійський твід і прикрашене візерунком дерево черешні. Покриття Fiber Alloy виконано з алюмінію і зробить дизайн салону неймовірним. Якщо ж ви хочете додати салону елегантність, то вибирайте покриття в стилі Off White. Творці при виготовленні цих поверхонь надихалися англійською твердою порцеляною.

ПРИМІТКИ

*Ціна є незобов'язальною рекомендацією виробника (включає ПДВ, не включає транспортні витрати). У тексті можливі помилки та зміни. Ваш дилер MINI із задоволенням надасть вам зобов'язальну інформацію про ціни.