КАРПАТСЬКА ЕКСПЕДИЦІЯ НА  MINI COUNTRYMAN.

КАРПАТСЬКА ЕКСПЕДИЦІЯ НА MINI COUNTRYMAN.

Антон Шевельов професійний тревел-гід Hakuna Matata Expeditions і відмінний фотограф, який створює не тільки відмінні подорожі, а й чудові фотографії відправився в експедицію в Карпати за кермом MINI Countryman. Разом з ним в дорогу вирушив Дмитро Біліченко - переможець фотоконкурсу від MINI Україна. Завдяки Антону Дмитро зміг побачити такі Карпати, які він навіть не міг собі уявити.

Кожна бесіда починається з історій. Початком нашої сьогоднішньої бесіди буде історія старту експедиції. Все почалося в Києві, де зустрілися наші герої і вирушили до Львова. Прибувши на місце, наші герої прогулялися по вечірньому місту, а також відвідали неймовірний готель - «PANORAMA». Назва повністю відповідає готелю, адже в ній - найкраща панорама на все місто.

Прокинувшись вранці, наші герої сіли в зручні спортивні сидіння MINI, оточили себе найсучаснішими і якісними матеріалами салону, налаштували колір підсвічування інтер'єру, що створило мандрівникам відмінний настрій, включили режим водіння Drive і вирушили до селища Княждвір, який розташовується в неймовірно мальовничому місці. Прибувши на місце, вони змогли познайомитися з побутом гуцулів і заночували в садибі, яка в повній мірі відповідає історичній спадщині.

На наступний день мандрівники вирушили до самого високогірного селища України - Дземброня. Під час пішого підйому на гору з рюкзаками, наші герої зустріли місцевих пастухів, які привітали їх. В результаті мандрівники змогли піднятися на вершину і зустріти світанок на горі Смотрич і отримали неймовірне задоволення від виду, який відкрився погляду на ранкові Карпати.

У Буковелі групу мандрівників чекало катання на баггі, лісове барбекю і сама неймовірна частина подорожі - ночівля в наметі AUTOHOME® roof tent for MINI Countryman.

Цей намет був створенаий італійським фахівцем спільно з розробниками з MINI. Складений намет знаходиться в корпусі зі скловолокна, який має вигляд звичайного багажного боксу. Конструкція була розроблена таким чином, щоб збирати її можна було без інструментів. Сам ж намет кріпиться на рейлінги, встановлені на даху автомобіля.

Розкладання намету відбувається досить швидко і легко. Досить просто відстібнути три застібки і відбудеться автоматичний підйом тенту, чотирма пружинами. Проникнути в намет можна за допомогою сходів. Вона йде в комплекті з наметом.

Намет розрахований на двох. У ньому передбачено комфортний матрац з бавовняним покриттям, а також 2 вікна з москітною сіткою. Крім того, в конструкції передбачені кишені для зберігання речей і світлодіодне освітлення, яке працює від батарейок.

Намет з честю витримав випробування нічним прохолодним осіннімй гірським повітрям. Після всіх тягот шляху і ночівель в горах, мандрівники змогли відмінно розслабитися в спа-центрі Voda Club, що розмістився в Буковелі. Потім прийшла черга MINI Countryman, який з честю зміг впоратися з дорогою, завдяки неймовірній можливості тримати контроль незалежно від умов. При цьому він зможе з легкістю впоратися навіть зі складними гірськими стежками. Передбачена в конструкції нового MINI система повного приводу на всі чотири колеса, розподіляє потужність як між передньою, так і задньою віссю. Залежно від того, який стиль водіння був обраний, а також від того, наскільки якісне зчеплення коліс з дорогою, вбудована система ALL4 виробляє всі необхідні обчислення і вибирає оптимальні умови крутного моменту для кожного колеса окремо. При необхідності вся міць може бути спрямована на задню вісь, що дозволить вийти зі складної дорожньої ситуації.

Експедиція по Карпатам завершилася зупинками біля водоспадів Яремче і Гук, а потім мандрівники, діставшись до Львова, переночували в місті. А на ранок, MINI Countryman спільно з пасажирами відбув до Києва, ще раз довівши, що MINI здатний стати кращим компаньйоном у подорожі.