Заряджання

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.
photo
ЗАРЯДЖАННЯ MINI.
ЗАРЯДЖАННЯ – ЗРУЧНО ТА ЛЕГКО.

MINI розуміє важливість можливості заряджання як вдома, так і в громадських місцях. Ось чому ми розробили безліч способів зарядки і втілили їх у життя водіїв по всій Європі. Ми також встановили партнерські відносини, щоб ви могли користуватися найбільшою мережею зарядних станцій. Отже, куди б ви не відправилися, зарядна станція, ймовірно, опиниться ближче, ніж ви думаєте. Ласкаво просимо в електричне майбутнє.

photo
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.
ПОБУТОВА ВИЛКА.

Вам не потрібні ніякі складні пристрої для домашнього заряджання.

Просто використовуйте стандартний зарядний кабель і адаптер, що входять в комплект вашого повністю електричного MINI, для підключення до будь-якої звичайної домашньої розетки на 230 В (SchuKo).

2,5 години повільного заряджання вистачить для наступної поїздки на відстань до 50 км.

У середньому, цілої ночі від побутової розетки вистачить на кілька днів міської їзди.

ПОБУТОВА ВИЛКА.
ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ З WALLBOX.

Настінний Wallbox пропонує вам зручну і швидшу альтернативу стандартній розетці, якщо ви хочете регулярно заряджати свій електромобіль вдома.

Більше потужності: спеціальне 3-фазне підключення до Wallbox потужністю 11 кВт прискорює заряджання в 3 рази. Таким чином, ваш повністю електричний MINI можна повністю зарядити приблизно за 3,5 години.

Безпека перш за все: Wallbax має захист від перегріву і автоматичний вимикач для забезпечення постійного високого навантаження.

Зручність: немає більш зручного місця для заряджання автомобіля, ніж те, в якому ви проводите найбільше часу вдень або вночі.

Для встановлення Wallbox потрібна кваліфікована допомога сертифікованого електрика.

Додаткову інформацію про наші станції Wallbox можна отримати нижче.

ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ З WALLBOX.
MINI WALLBOX ESSENTIAL.
MINI WALLBOX ESSENTIAL.
Ваша домашня зарядна станція. Завдяки стаціонарно встановленому приладу MINI Wallbox Essential, MINI заряджається швидко, надійно і зручно: з потужністю до 22 кВт. MINI
MINI WALLBOX PLUS.
MINI WALLBOX PLUS.
Ваша домашня зарядна станція: MINI Wallbox Plus дозволяє заряджати автомобіль MINI швидко, надійно і зручно всього за кілька годин. MINI Wallbox Plus можна під'єднати до
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ MINI (РЕЖИМ 3, 3 ФАЗА).
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ MINI (РЕЖИМ 3, 3 ФАЗА).
Зарядний кабель MINI довжиною 5 м забезпечує швидке і просте заряджання на громадських зарядних станціях. Гібридні автомобілі MINI можна заряджати однофазно і, отже,
MINI WALLBOX ESSENTIAL.
MINI WALLBOX ESSENTIAL.
Ваша домашня зарядна станція. Завдяки стаціонарно встановленому приладу MINI Wallbox Essential, MINI заряджається швидко, надійно і зручно: з потужністю до 22 кВт. MINI Wallbox Essential відрізняється не тільки компактними розмірами і простим дизайном MINI, але і зручним прокладанням кабелів. Поточний стан MINI Wallbox Essential можна перевірити в будь-який час завдяки дисплею. Вбудоване виявлення залишкового струму забезпечує оптимізоване і економічне встановлення.
MINI WALLBOX PLUS.
MINI WALLBOX PLUS.
Ваша домашня зарядна станція: MINI Wallbox Plus дозволяє заряджати автомобіль MINI швидко, надійно і зручно всього за кілька годин. MINI Wallbox Plus можна під'єднати до домашньої мережі, що дає можливість керувати ним за допомогою додатку BMW iV і картки доступу. Доступ можна отримати за допомогою аутентифікації карти. Можливим є використання до 20 карток одночасно. Цей Wallbox має систему кабель-менеджменту, яка містить в собі тримач.
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ MINI (РЕЖИМ 3, 3 ФАЗА).
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ MINI (РЕЖИМ 3, 3 ФАЗА).
Зарядний кабель MINI довжиною 5 м забезпечує швидке і просте заряджання на громадських зарядних станціях. Гібридні автомобілі MINI можна заряджати однофазно і, отже, швидше, ніж за допомогою стандартного зарядного кабелю. За рахунок трифазної зарядки час заряджання для електромобілів MINI значно скорочується.
ЦІНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ.

Оскільки побутова електроенергія оплачується з розрахунку за кВтг, з точки зору витрат не має значення те, з якою швидкістю заряджається ваш MINI.

photo
ГРОМАДСЬКЕ ЗАРЯДЖАННЯ.

Яскраве майбутнє. Почитайте кілька переконливих способів як можна пристосувати електричний спосіб життя до свого розпорядку дня і стилю водіння. Ласкаво просимо в електромайбутнє – час настав.

photo
ВИКОРИСТОВУЙ ПАРКУВАЛЬНИЙ ЧАС НА МАКСИМУМ.

Дедалі більше супермаркетів, торгових центрів і меблевих магазинів пропонують безкоштовне використання своїх зарядних станцій змінного і постійного струму або потрійних зарядних пристроїв на своїх стоянках. Зростаюче число готелів також прагнуть до того, щоб ставати екологічними і докладати більше зусиль для розміщення гостей на електромобілях. А на деяких багатоповерхових автостоянках також є електричні паркувальні місця без додаткової плати.

Ваш роботодавець може також розглянути можливість встановлення зарядних пристроїв для вас і ваших колег, якщо цього дозволяє місце.

ВИКОРИСТОВУЙ ПАРКУВАЛЬНИЙ ЧАС НА МАКСИМУМ.
ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ TYPE 2.
Чимало громадських зарядні станції змінного струму вимагають, щоб ви мали при собі власний кабель type 2. Ці кабелі пропонують таку ж потужність, як і настінний wallbox, і ви можете зарядити 3-дверний хетчбек MINI COOPER SE тими ж 11 кВт, в той час, як гібридний MINI COUNTRYMAN споживає всього 3,7 кВт. Кожен MINI оснащується кабелем type 2, що дозволяє заряджати автомобіль в будь-якому місці. Інші доступні кабелі можна подивитися нижче.
ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ TYPE 2.
ШВИДКА ЗАРЯДКА ССS.

Ви можете скористатися перевагами швидкої зарядки до 50 кВт за допомогою комбінованої системи зарядки (англ. Combined Chargine System – CCS). Це стандарт швидкої зарядки в Європі.

Верхня частина вилки нагадує вилку type-2, а більш потужні роз'єми, що розташовані нижче, дозволяють подавати постійний струм з набагато вищою напругою і силою струму. Електроживлення змінного струму повинно перетворюватися вашим автомобілем, в той час, як джерело постійного струму заряджає безпосередньо батарею.

Зарядні пристрої CCS містять в собі зарядний кабель – додаткове обладнання не потрібно. Поєднання практичності і стабільного заряджання вашого MINI гарантує, що ви зможете дістатися до місця призначення різними способами і завжди будете мати кілька варіантів заряджання під рукою.

Зверніть увагу на те, що гібриди зазвичай не підтримують CCS, оскільки зменшена батарея не може споживати стільки енергії.

ШВИДКА ЗАРЯДКА ССS.
photo
НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ.
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Ми рекомендуємо трифазне підключення із запобіжником 16 А – це дозволить подати на автомобіль 11 кВт. Трифазне з'єднання з запобіжником на 32 А буде надійним на майбутнє. Усі автомобілі PHEV можна заряджати макс. 3,7 кВт однофазного живлення від MINI Wallbox Essential.

Коротший час зарядки: до 7,4 кВт (однофазне підключення) або 11 кВт (трифазне), довжина кабелю 5,0 м, проста експлуатація кабелю, вбудоване виявлення короткого замикання («витік постійного струму»).

Так, якщо ви використовуєте штекер для зарядки зі стандартом «Тип 2» або штекер CCS (комбінований штекер).

5 метрів. Кабель надійно прикріплений до Wallbox.

Ні.

Так, MINI Wallbox Essential сертифікований для зовнішнього використання відповідно до класу захисту IP 54. Це означає, що захист від погодних умов не є абсолютно необхідним. Wallbox був розроблений і сертифікований для використання поза приміщеннями. Однак ми рекомендуємо встановлювати його в приміщенні з міркувань комфорту; це додатково запобігає утворенню снігу і льоду на Wallbox взимку і довше захищає ваш Wallbox від бруду і моху.

Ні – комплексні випробування на електромагнітну стійкість підтвердили, що MINI Wallbox Essential нічого не випромінює.

У процесі заряджання зарядний кабель, що замикає автомобіль, блокується. BMW i Wallbox Connect також можна заблокувати, коли він не використовується.

Так – однак це означає, що енергія буде споживатися постійно, але з низькою швидкістю.

 1. Вимкніть двигун і ввімкніть ручне гальмо.
 2. При необхідності перед зарядкою встановіть струм.
 3. Не використовуйте подовжувальні кабелі.
 4. Завжди підключайте і відключайте зарядний кабель в такому порядку:

Підключення:

 1. Підключіться до розетки.
 2. Підключіться до автомобіля.

Відключення:

 1. Відключіться від автомобіля.
 2. Відключіться від розетки.

Світлодіоди:

 • Біле світло: сигнальне світло
 • Червоне світло: помилка зарядки
 • Помаранчевий світло: ініціалізація
 • Синє світло: зарядка активна
 • Зелене світло: зарядка завершена.

5. Замкніть автомобіль. Процес заряджання почнеться тільки після того, як ваш автомобіль буде замкнений.

Звичайне заряджання змінним струмом:

Воно ефективно заряджає ваш автомобіль, в першу чергу за ніч, але також і протягом дня. У порівнянні з домашньою розеткою зарядна станція змінного струму забезпечує більшу потужність і може зарядити акумулятор всього за кілька годин. Цей тип зарядної станції називається зарядною станцією змінного струму.

Швидке заряджання постійним струмом (DC **):

Станції швидкої зарядки постійним струмом ** – кращий варіант, коли вам потрібно швидко зарядити свій автомобіль. Вони можуть швидко зарядити акумулятор вашого автомобіля – наприклад, коли ви ходите по магазинах або перекушуєте. Процес зарядки триває від 30 до 40 хвилин. Цей тип зарядної станції називається зарядною станцією постійного струму **.

ЕКОЛОГІЧНІ І СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ В МЕРЕЖІ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ.

Основною сировиною для високовольтних акумуляторних батарей є кобальтлітійграфіті нікель. Корпус високовольтної батареї виготовлений з алюмінію. MINI (BMW Group) прагне до розвитку відповідального та екологічного ланцюжка поставок, і такого, що відповідає нашим власним високим етичним стандартам і стандартам прав людини. Кожен призначений постачальник повинен надати інформацію про дотримання екологічних, соціальних та корпоративних стандартів, включаючи дотримання прав людини і заборону примусової праці. Ми тісно співпрацюємо з ключовими постачальниками сировини, щоб гарантувати, що всі матеріали отримані з відповідальних джерел як для захисту, так і для поліпшення навколишнього середовища, а також для забезпечення безпеки і добробуту співробітників на будь-якому етапі ланцюжка поставок. Ми також продовжуємо оптимізувати логістичні операції, щоб мінімізувати можливі наслідки транспортування компонентів на наші заводи.

MINI (BMW Group) дуже уважно досліджує походження нашої сировини. При виборі постачальників ми дотримуємося Керівництва ОЕСР з комплексної перевірки відповідальної ділової поведінки. Крім того, ми зобов'язуємо наших прямих постачальників виконувати наші вимоги в галузі сталого розвитку зі своїми власними постачальниками. Прозорість мереж постачальників є основою для забезпечення наших вимог сталого розвитку для наших постачальників.

Разом з BASF, Samsung SDI і Samsung Electronics ми прагнемо до екологічного видобутку кобальту. У рамках спільного проєкту в Демократичній Республіці Конго ми хочемо зрозуміти, як можна поліпшити умови життя і праці місцевого населення. Щоб запобігти або пом'якшити несприятливі впливи і не підвести населення Конго, ми також доручили Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH поліпшити умови праці при кустарному видобутку кобальту в рамках пілотного проєкту в Демократичній Республіці Конго. Ми усвідомлюємо свою відповідальність за те, що сировина видобувається і переробляється в нормальних умовах. Ми регулярно знаходимося на локації, знаємо шахти і методи роботи наших партнерів і забезпечуємо чистий видобуток.

На додаток до цього, щоб в цілому обмежити потребу в критично важливому сировину, такому як кобальт, BMW Group має на меті збільшення частки переробленого кобальту в акумуляторних елементах.

У процесі закупівлі алюмінію ми робимо цей матеріал доступним для наших постачальників. Це створює велику безпеку планування з обох сторін. З огляду на постійний попит на екологічно чистий вироблений алюміній, компанія BMW Group стала першим виробником автомобілів, що приєдналася до ініціативи Aluminium Stewardship Initiative, яка активно вимагає екологічної та соціальної стійкості сертифікованого алюмінію на всьому виробничо-збутовому ланцюжку алюмінію – від рудника до процесу вторинної переробки.

Ми також прагнемо використовувати більше переробленого алюмінію в наших виробничих процесах. Використання вторинних матеріалів робить позитивний вплив, особливо на такі аспекти стійкості: біорізноманіття, викиди CO2 (особливо в сировинних матеріалах з енергомістким виробництвом, таких як алюміній, сталь і мідь) і скорочення відходів. Середня частка вторинного алюмінію в наших автомобілях становить 20%. Для алюмінієвих ливарних сплавів вона становить 40%. Ми працюємо з Aluminium Stewardship Initiative над сертифікацією наших партнерів відповідно до викладеного стандартом сталого розвитку. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт "aluminium-stewardship.org

Літій, який використовується в компонентах Mini Cooper SE, надходить з Австралії. Видобуток відбувається з родовищ твердих порід, які відповідають найвищим стандартам з точки зору екологічності. BMW Group продовжує дослідження того, як матеріали, такі як літій, можуть бути перепрофільовані за допомогою вторинної переробки акумуляторів – наприклад, шляхом вторинного виробництва або концепції «замкненого циклу».

Забезпечення максимальної прозорості нашого ланцюжка поставок допомагає нам виявляти проблеми на місцях і ефективно їх вирішувати, часто в партнерстві з нашими постачальниками та іншими зацікавленими сторонами. Підвищення прозорості та ефективності використання ресурсів в наших ланцюжках поставок засноване на дотриманні екологічних і соціальних стандартів, визначених в стандарті сталого розвитку BMW Group для мережі постачальників. Кожен постачальник повинен враховувати в своїй пропозиції вимоги BMW Group в сфері сталого розвитку. Крім того, ми керуємося міжнародними стандартами, такими як керівні принципи Ініціативи Глобального договору ООН (Давос, 01/99), Декларація про основні принципи і права в сфері праці (Женева, 06/98), Міжнародна організація праці (МОП), і їх процес належної обачності відповідно до вимог Керівних принципів ООН в сфері бізнесу та прав людини.

Екологічність будь-якого електромобіля в кінцевому підсумку залежить від джерела електромережі, що живить акумулятор. Ще один аспект викидів CO2 протягом всього терміну служби – це енергія, яка використовується для виробництва акумуляторної батареї. Маючи це на увазі, тести показали, що якщо MINI Cooper SE заряджається з використанням відновлюваної електроенергії, він виходить на беззбитковість або "відпрацьовує" викиди CO2, що утворилися при його виробництві, приблизно після 19 000 км пробігу. Протягом повного життєвого циклу викиди MINI Cooper SE на 40% (мережа ЄС) і 70% (мережа поновлюваних джерел) нижчі, ніж викиди MINI Cooper S. Це означає, що при звичайних щоденних поїздках, MINI Cooper SE потрібно всього дванадцять місяців водіння, щоб компенсувати додаткові викиди, які були викликані його виробництвом.

photo
ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ПРИВОДУ.

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

Електропривід – це мобільність майбутнього. Давайте подивимося на різні системи MINI і ознайомимося з деякими із загальних термінів.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ЗАПАС ХОДУ?

ЗАПАС ХОДУ.

Ми розглянемо основні фактори, які впливають на запас ходу електромобіля.

photo