Бензинові двигуни MINI будуть відповідати стандарту Euro 6d-TEMP

Бензинові двигуни MINI будуть відповідати стандарту Euro 6d-TEMP

Виробник безперервно працює над створенням нових функцій, які підвищують комфорт і задоволення від водіння. Але, поряд з цим, бренд не забуває і про навколишнє середовище, тому робить все можливе для зменшення кількості викидів в атмосферу в нових моделях MINI. Найсуворішим на даний момент є стандарт викидів Euro 6d-TEMP, вимоги якого повністю дотримані при створенні MINI 3 door, MINI 5 door і MINI Convertible, а також MINI Clubman і MINI Countryman.

З липня поточного року система контролю викидів в цих моделях діє для всіх типів бензинових двигунів, а також доданий фільтр твердих частинок. Тим самим британський преміальний бренд підкреслює свою турботу про навколишнє середовище і готовий пропонувати своїм клієнтам транспортні засоби, які повністю відповідають навіть найсуворішим стандартам і вимогам у питаннях викидів. Таким чином можна простежити зменшення і зниження рівня викидів від лінійки до лінійки MINI.

З березня поточного року всі варіанти використаних дизельних двигунів MINI Clubman і MINI Countryman також відповідають стандарту Euro 6d-TEMP. Створена і впроваджена система викидів сьогодні, крім фільтру сажі і NOX, включає в себе каталітичний нейтралізатор SCR. Останній має спеціальний наповнювач AdBlue, який відповідає за високу ефективність зниження викидів оксиду азоту.