60 років азарту: вечірка на честь дня народження найхаризматичнішого автомобіля

60 років азарту: вечірка на честь дня народження найхаризматичнішого автомобіля

Цієї суботи, 7 вересня, непересічний автомобіль британського походження відзначив важливу дату – власний день народження, де зібрались власники автомобілів MINI, друзі бренду та фани MINI клубу з усієї країни. 

Команда MINI Україна представила присутнім ексклюзивну модель, випущену до ювілею бренду -  MINI Cooper S 60 Years Edition зі спеціально розробленими дизайнерськими рішеннями, що підкреслюють особливий характер марки. Поруч з ним зайняв почесне місце Mini Cooper 1993 року у легендарному кольорі British Racing Green.

Спортивний азарт - це філософія і посил, закладені в ДНК бренду MINI. Ще до безпосереднього виходу класичної моделі Mini на ринок в 1959 році було очевидно, що дизайнерські рішення нового компактного автомобіля вплинуть не тільки на характеристики внутрішнього простору, а й на керованість. Творець спорткарів Джон Купер вірив в гоночний потенціал компактного чотиримісного автомобіля. У співпраці з Алеком Іссігонісом, автором класичної моделі Mini, він пропрацював різні варіанти конструкції компактного автомобіля з потужним двигуном, заклавши основу для неймовірного успіху моделі на кільцевих і ралійних трасах, кульмінацією якого стали три перемоги на Ралі Монте-Карло в 1960-х.

Гості заходу першими опинилися за кермом найбільш вражаючих за всю свою 60-річну історію автомобілей для доріг загального користування: нових MINI John Cooper Works Clubman та MINI John Cooper Works Countryman, що оснащені 4-циліндровим турбованим двигуном потужністю 306 к.с.

Шестидверні версії двох спортивних моделей порадували безмежним драйвом, неймовірною універсальністю і фантастичними експлуатаційними характеристиками. 4-циліндровий двигун нового покоління, розроблений для John Cooper Works з використанням технології MINI TwinPower Turbo, розвиває на 75 к.с. більше потужності, ніж попередній силовий агрегат. Також для тест-драйвів був доступний трьохдверний MINI Hatch JCW, який є справжнім втіленням самої суті автомобільного спорту.

Відточити свої водійські навички та відчути себе у ролі професійних пілотів 60-х років можна було на спеціальних гоночних симуляторах на класичних Mini на трассі Silverstone у конфігурації 1967 року. За найкращий час проходження траси учасники отримали компліменти з колекції MINI 60 Years Lifestyle Collection.

Окрім цього, кожен гість залишив своє побажання на повнорозмірній моделі MINI Hatch.

Офіційний імпортер MINI в Україні, АВТ Баварія Україна, також зробила справжній подарунок шанувальникам бренду до 60-річчя, оголосивши до кінця вересня ювілейні умови придбання будь-якого автомобіля MINI зі складу зі знижкою 60 000 гривень.

Збереження традицій в поєднанні з постійним бажанням розвиватися - саме так можна охарактеризувати історію MINI через 60 років після виходу на ринок першого компактного автомобіля легендарного британського бренду, завдяки якому у всьому світі стали популярні такі характеристики, як картингове відчуття від керування і креативний підхід до організації простору.